341 - 360 av 848
1...171819...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 november 2019

Klubbad för

KEDJA, 14K 45,5cm 10,6g

Utrop: 3 200 kr

ÖRHÄNGEN, 14K, ett par med stenar 4,1g

Utrop: 1 100 kr

PARTI GULD, 14K, fem delar Brv 14,5g med stenar/defekt

Utrop: 3 400 kr

PARTI GULD, 18K, två ringar med sten (en avklipt, en skev) Brv 3,1g

Utrop: 1 200 kr

KEDJA, 18K, doserad Bismarcklänk 23g med kistlås

Utrop: 10 000 kr

UDDA ÖRHÄNGE 18K 0,6g

Utrop: 250 kr

ARMBAND, 18K Pansar 20cm 22,9g saknar öggla vid lås

Utrop: 9 200 kr

PARTI SILVER, S830/S835/S925 Smycken Brv 119g gravyrer/defekt/sten

550 kr

Utrop: 650 kr

ÖRHÄNGEN 18K, Längd ca 43mm 1,4g

Utrop: 1 200 kr

RING, 14K, med diamanter 2xca0,09ct P1/P2 Ø17½, 3,3g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

RING, 18K vitguld, med briljantslipade diamanter 7xca0,03ct, safir, Ø17½ Brv 3,4g saknar ansvar/kontrollstämplar

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

RING, 18K, med briljantslipade diamanter 12xca0,01ct, rubin, Ø17¼ 6,8g

Utrop: 2 800 kr

ARMRING, 14K, öppningsbar, med diamanter 23xca0,02ct (varav ca10 diamanter är syntetiska), blå sten, Ø 6cm Brv 11,8g missfärgad, saknar stämplar

Utrop: 3 600 kr

ARMRING, 18K vitguld, öppningsbar med diamanter 6xca0,12-0,14ct (varav 4st är behandlade diamanter) Ø 6,3cm, 18,1g, saknar ansvar/kontrollstämplar

6 100 kr

Utrop: 7 300 kr

ARMRING, 18K, öppningsbar med diamanter 10xca0,01ct, röda stenar Ø ca6,3cm Brv 16,8g aningen skev

Utrop: 7 000 kr

RING, 18K, med diamanter 8xca0,01ct, smaragder med mindre repor/nagg, Ø17 3,6g

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

PARTI GULD, 18K i fyra delar Brv 29,6g graverat/defekt/ med sten

Utrop: 12 000 kr

PARTI GULD, 18K fyra delar Brv 8,8g sten/defekt

Utrop: 2 800 kr

ARMBAND, 18K, Fiskben, kistlås, 18cm, 14,3g

Utrop: 6 100 kr

RING, 14K, 2,3g defekt

Utrop: 700 kr