Avslutad | Pant – Tisdag 26 november 2019
Ljusstake för fyra ljus.Menu Candelabra design Charles Wilson, höjd 19x43cm. Visas och hämtas hos Sefina, Malmö - Östergatan 35-39
Visa varaGlas Övrigt
Kosta Boda Ulrica Hydman Vallien, skål på fot "Open Minds", signerad, nr 28829, höjd 20cm . Visas och hämtas hos Sefina, Malmö - Östergatan 35-39
Visa varaKeramik Övrigt
Ljusstake i kristall för tre ljus 27cm. Visas och hämtas hos Sefina, Malmö - Östergatan 35-39
Visa varaGlas Övrigt
Glasfat Goebel motiv T. De Lempicka, Ø37cm. Visas och hämtas hos Sefina, Malmö - Östergatan 35-39
Visa varaKeramik Övrigt
Figurer Wendt und Kuhn cirka 25st, defekter och lagningar förekommer, musikanter och änglar. Visas och hämtas hos Sefina, Malmö - Östergatan 35-39
Visa varaSmycken Collier
COLLIER, 18K viguld, med briljantslipade diamanter 1xca0,12ct, 2xca0,08ct, ALTINBAS Australien, 42cm 6,9g
ÖRHÄNGEN, ett par i 18K viguld, med briljantslipade diamanter tot. 2xca0,08ct , ALTINBAS Australien, 2,4g