601 - 620 av 1 311
1...303132...66 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 27 december 2018

Klubbad för

Hänge defekt 9K 1,3g

Damur 18K 22mm Tissot Seastar automatik med datum, läderband, graverad, plastglas, kronan något lös

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Armbandsur Omega Seamaster 18K i boett, quartz Ø32,5mm datum safriglas läderarband 17-22mm orginal

3 600 kr

Utrop: 4 200 kr

Klockor LIP

Herrur Patek Phillipe 18K modell 1445/1, snr 651339, verknr 970540, manuell, några mörka fläckar i urtavlan, 27x20mm, äldre läderband Patek Philippe slitage, låsbygel 20 micron ej stämplad patek.

Utrop: 54 000 kr

Herrur Omega Geneve manuell plexiglas Ø33mm 18K gravyr brv 28,3g (utan länk)

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Damur Van Cleef & Arpels 18K, Lapis Lazuli tavla oval (22x25mm), läderband ej original (iwc), snr 483855, refnr 38281

6 500 kr

Utrop: 7 800 kr

Herrur Invicta Subaqua Noma lll, stål/double, quartz, kronograf, gummiarmband

Utrop: 1 400 kr

Klockor DKNY

Damur DKNY Ceramic och stål, safirgla,s chronograf, datum, serie nr 2513025, ref nr NY-4912, Ø37mm viklås i box

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Herrur Tissot Couturier automatisk datum safirglas, refnr: T035428 A, stål, box och papper (cert ej ifyllt

2 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Fickur nyckeldragare ca 37mm i 18K med tillhörande nyckel, med fickurskedja i oädelmetall

Utrop: 2 700 kr

Herrur Rolex Daytona 18K, modell 16528, snr D564848, svart urtavla, automat, naggar i safirglas, repig länk, Ø18cm, behov av service, tryckknappar fungerar ej som de ska, ej cert eller box

155 000 kr

Utrop: 128 000 kr

Herrur Rolex Datejust Oyster Perpetual datum ref nr 1601, 18K i boett automatisk plexigals Ø35mm snr 593349 slitage på glasring, defekt läderband orginal, 18K i spänne från ca 78-79

35 000 kr

Utrop: 35 000 kr

Herrur Rolex day-date automat 18K blå urtavla, modell 118238, 36mm,cert 2018 01 30 Rob Engström, brv 180g, i box och ask, kudden ej rätt

3st släta ringar 18K delvis gravyr oläslig repiga 10,9g

Utrop: 3 300 kr

Ett par örhängen 18K skruvlås med pärla brv;2g

Utrop: 450 kr

Ring Platina med diamant 9,4g

2 400 kr

Utrop: 3 000 kr

Bismarck 18K doserad ca46,5cm 40,1g

11 000 kr

Utrop: 13 200 kr

Ringar 2st 18K släta med gravyr Ø17 Ø16,75 8,5g

Utrop: 2 600 kr

Krucifix 18K otydliga stämplar 1,7g

Utrop: 500 kr

Parti guld 18K defekt, trasigt spill 5,3g

Utrop: 1 600 kr