Avslutad | Pant – Torsdag 27 december 2018
Elbas Falcon, Signature series, snr:A3644, trä-och lackskador, i slitet fodral
Elgitarr Fender Stratocaster, Corona California snr: Z5041587, i repigt hårt orginalfodral med två axelremmar, sladd och extra strängar, från 2005
Elbas Fender Precision Bass, snr:S880262, sladd saknas, trä- och lackskador i slitet hårt fodral, från ca 1977 (USA)
Elgitarr Framus Deluxe, lagad och sprucken hals, lös magnet på ena micken, en stämskruv utbytt, en sträng saknas, i bruksskick, med sladd i hårt fodral (ej orginal)
Käpp trä med silverhandtag S800, brv:335g, graverat, fyllt och skadat, skador i trä. Ej med på visning
Elgitarr Hofner, skadat plektrumskydd, en skruv på plektrumskydd saknas, svajarm saknas, i mjukt fodral (ej orginal)
Musikinstrument Träblås
Klarinett F.A.Uebel serie 2, snr: 94239, i bruksskick i väska. Ej med på visning
Laptop HP Pavilionx360 Convertible 14ba1xx, intel(R) Core(TM) i7-8550U CPU @ 1.80GHz 1.99GHz, RAM: 12GB, produktID: 2PL21EA#UUW, snr: 8CG81333FV, med laddare i väska
Laptop Macbook Pro A1502 (2015), processor: 2,7GHz Intel Core i5, RAM: 8GB, grafik: Intel Iris Graphics 6100 1536 MB, snr: C02QL23FVH6, med laddare i orginalkartong, lösen: 0000