581 - 600 av 1 311
1...293031...66 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 27 december 2018

Klubbad för

Collier med vita och gröna stenar 22K 35,0g 44cm

Utrop: 11 600 kr

Örhängen ett par med svarta och vita stenar 22K 16,8g 5,5cm

Utrop: 5 400 kr

Halssmycke stenar och pärlor (några saknas) 21K 110g 110cm tygsnöre justerbart

Utrop: 12 000 kr

Armband Bismarck 18K 34,0g 21,5cm

Utrop: 11 200 kr

Halskedja Kejsarlänk i silver 925 68,3g 71cm

450 kr

Utrop: 500 kr

Hänge Lejon med röda stenar i silver 925 12,5g 4,5cm

550 kr

Utrop: 225 kr

Armband 6st berlocker i silver 835 14,9g 19cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen ett par med stenar i silver 925 3,0g

75 kr

Utrop: 50 kr

El-cykel Scott Bike E-Spark 730, laddare, nycklar, kvitto 36999 danska kronor, i nyskick.

Utrop: 24 000 kr

Armring med sten från Finland i silver 925 8,7g Ø5,5cm öppningsbar

275 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja med hänge sten i silver 925 6,9g Från Finland 43cm

150 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja defekt länk 18K 1,8g 45cm

Utrop: 550 kr

Armring Hermes Clic-Clac Orange lack förgylld Ø6cm B:2cm (små repor)

2 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Armring Hermes mönstrad- classic motiv förgylld 7cm

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Klockor Breguet

Herrur Breguet 2323x Marine Big Date 18K gummirem med viklås 18K, ref 5817, cal 517gg, cert 2006, service 2014

Örhängen 1 par 21K 1,4g

Utrop: 475 kr

Klockor Emporio Armani

Herrur Emporio Armani quartz kronograf, kortlänk ca 17cm, batteribyte behövs

Utrop: 450 kr

Halskedja Pansar 18K 2,2g 48,5cm

Parti guld skevt med små diamanter 18K 3,3g

Hänge med pärla 18K 0,6g 1,5cm