421 - 440 av 1 445
1...212223...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 oktober 2018

Klubbad för

Parti guld 18K 16,3g defekt med sten

Utrop: 4 800 kr

Förrättsgafflar 6st S830, 142,3g 148mm

450 kr

Utrop: 550 kr

Bordsgafflar 9st S830 305,9g 180mm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Bordsknivar 9st S830 446,7g blad i rostfritt stål samt fyllda skaft

750 kr

Utrop: 600 kr

Parti silver S830 567,8g graverat

Utrop: 2 200 kr

Armband S925 Wiwen Nilsson, bruksslitage, 19,1g, 20,8cm

2 700 kr

Utrop: 2 800 kr

Halskedja S925 Wiwen Nilsson, bruksslitage, 44,4g, 45,7cm

5 700 kr

Utrop: 6 400 kr

Armband Pansar, 18K, graverad "SH", brucksskick, 27,2g, 21,5cm

Utrop: 8 700 kr

Ring 18K med monogram, skev skena, 11,2g, 20¼

Utrop: 3 300 kr

Armband Figaro ihåligt med bricka, gravyr, repig, 18K, 9,1g, 21,3cm

Utrop: 2 700 kr

Ring med pärlor, sliten skena, 18K 4,6g, Ø18

Utrop: 1 700 kr

Kosta Boda 2 skålar Atoll, Ø22,5cm och 17,5cm

375 kr

Utrop: 450 kr

Ring i vitguld med diamanter 5xca0,10ct, bruksskick, 18K, Ø17

3 900 kr

Utrop: 4 700 kr

Ring med diamant 1xca0,06ct, 18K, 1,7g, Ø16¾

Utrop: 1 100 kr

Ring i vitguld med diamanter 5xca0,01ct, 18K, 3,1g, Ø17½

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Moccaskedar Rosen 13st 830s 95,3g , 97mm, svensk importstämpel

Utrop: 375 kr

Brosch med pärla, 18K, 1,9g, 6,0cm

Utrop: 600 kr

Moccaskedar 12st 830s 79,6g, 100mm, svensk kontrollstämpel

325 kr

Utrop: 300 kr

Örhängen med stenar 18K, 1,0g

Utrop: 475 kr

Hänge med stenar, 18K ostämplat, 1,5g

Utrop: 700 kr