Karott, S830 1010,4g, repig
Utrop: 4 000 kr
Karottt, S830 666,3g, repig, förgylld insida
Utrop: 2 700 kr
Bricka, S830 192,3g 23x14,5cm, repig och bucklig
Utrop: 800 kr
Ljusstake 1st, S830 319,5g, repig och bucklig
Utrop: 1 200 kr
Ljusstakar 1 par, S830 brv. 724,7g, repor och bucklor, fyllda bottnar
Utrop: 1 000 kr
Tisdag 30 okt 2018