Avslutad | Pant – Tisdag 7 augusti 2018
Invar, fickur, en boett 14K, boettnr.281238, graverad, liten sekundvisare, skadad urtavla, repigt plastglas, i fodral
Longines, fickur, en boett14K, boettnr.5626721, graverad innerboett, liten sekundvisare, skadad urtavla, repigt plastglas, repor, i fodral
Fickur, två boetter 18K, boettnr.117295, liten sekundvisare, smuts på urtavlan, repor, i fodral, med klockkedja i oädel metall
Cloude Bernhard, armbandsur, 36mm, nr.80044, stål, automatisk, datum, safirglas, stållänk, viklås, repor
Tissot, T Touch, refnr.T013420A, snr.RKM-BC-20911, herrur, 48mm, titam, quartz, analog/digital, safirglas, slitage, repor, titanlänk, viklås
Klockor Diesel
Diesel, Only The Brave, refnr.DZ-4203, snr.861705, herrur, 48mm, stål, quartz, går ej, kronograf, datum, mineralglas, saknar krona, stållänk, viklås
Crosby, damur, 13mm, manuellt, går ej, 14K, skadad urtavla, repigt glas, flexlänk i stål
Certina, damur, 15mm, 18K, manuellt, nr.1310046194738, defekt urverk, skadad urtavla, flexlänk med stenar (skadad)
Elgitarr, Fender Stratocaster, snr.MX17897149, tillverkad i Mexico, Original Contour Body, med svajarm, i hårt fodral
Omega, Seamaster Professional, Planet Ocean, Chronometer, nr.85342236, herrur, 40mm, stål, automatisk (co-axial), safirglas, datum, box, ytterkartong, cert maj 2013
Omega, Seamaster Professional, Chronometer, nr.86475036, herrur, 44mm, stål, automatisk (co-axial), safirglas, datum, heliumventil, stållänk, viklås, med extra länkdelar, i box och ytterkartong, cert september 2014
Elektronik Musik
CD-spelare Fisher modell AD-931, snr: T16330 8717, komplett med kablage, ej testad. Visas och hämtas i Jönköping
Elektronik Musik
1 Dubbel kasettspelare Fisher, modell CR-W223R, snr: D18081 8715, komplett med kablage, ej testad. Visas och hämtas på Sefina Jönköping
Elektronik Musik
Fisher Stereo Tuner, modell FM-226, snr: B12983 8706, komplett med kablage, ej fuktionstestad. Visas och hämtas på Sefina Jönköping
Elektronik Musik
Stereo Amplifier Fisher, modell CA-225R, snr: B14762 871, komplett med kablage, ej fuktionstestad. Visas och hämtas på Sefina Jönköping