Avslutad | Pant – Tisdag 7 augusti 2018
Elektronik Musik
Glasskåp till kompett FISHER Radio-CD-Kasettspelare, glasdörr+lock, hyllplan saknas. Visas och hämtas på Sefina Jönköping
Elgitarr Epiphone, Les Paul Standard, snr: 14121509686, repig kropp, i mjukt fodral
Elgitarr Washburn, modell: Parallaxe, flame trans black, snr: 13070612,träskada på baksidan, en sträng saknas, med munspel, i mjukt fodral
Elgitarr Hagström, modell: Swedie, snr: IK11071791, stötskador på kroppen, i fodral
Litografi, signerad: Salvador Dalí (1904-1989), E.A, motivmått: 58x45,5cm, i glas och ram
Färgserigrafi, Sture Johannesson (1935-2018), 85cmX62cm, kantrevor, The Underground will take over" Lunds Konsthall 1969, "Haschflickan". Ej med på visning
Startset Roco (1 lok, 4 vagnar, handkontroll, 26 rälsdelar, transformator) i del av originalkartong
iPhone 7 plus, Apple, modell: A1784, 32GB, IMEI: 35 380908 612223 8, operatör Tele 2, med laddare och hörlurar i originalkartong
iPhone 7 plus, Apple, modell: A1784, IMEI: 35 381108 150454 3, 256GB, med laddare (ej original, skadad) och hörlurar, i originalkartong
Mobiltelefon Samsung Galaxy S6, modell: SM-G920F, IMEI:352148071351309/09, 32GB, med laddare (delvis original), i originalkartong
iPhone 6S, Apple, modell: A1688, IMEI 35 542407 584342 8, operatör 3 SE 32,0, 16GB, med laddare och hörlurar i originalkartong