1181 - 1200 av 1 591
1...596061...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 augusti 2018

Klubbad för

Parti guld 18K 59,8g, defekt, graverat, med stenar och delar i oädel metall

Ring 18K 1,6g Ø18¾, med came

Ring 18K 1,9g Ø18, med came

Ring 18K 2,4g Ø16½, med sten och diamanter 3xca.0,005ct

Örhängen 1 par 18K 5,6g

Hänge 22K 3,6g, defekt ögla

Parti guld 18K 138,1g, defekt, graverat, med stenar

Halsband doserad Bismarck 18K 58,8g 45,5cm

Halsband Pansar 18K 9,5g 40,5cm

Certina, damur, nr.0810399 452050, 18K, defekt, saknar krona, Bismarcklänk 18K, brv: 18,0g

Omega, herrur, 18K, quartz, går ej, datum, plexiglas, läderband, originalspänne, i ask

4 600 kr

Utrop: 4 200 kr

City, nr.580, herrur, stål, manuell, 34mm, repigt plastglas, skadad lysmassa, med tygband, skadat

1 700 kr

Utrop: 200 kr

Ring 18K 0,9g Ø16½

Utrop: 425 kr

Örhängesstopp 18K 0,2g

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband Pansar S925 20,0g 18,5cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Certina, herrur, 38mm, nr.5209124898042, 14K, plastglas, läderband

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Fickur, en boett 14K, boettnr.119650, graverad innerboett, liten sekundvisare, repor, bucklor

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Fickur, en boett 14K, boettnr.187750, graverad innerboett, liten sekundvisare, repor, bucklor

2 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Arnold Royal Exchange, fickur, två boetter 14K, boettnr.12229, skadad urtavla, vrids upp med nyckel (nyckel saknas), repigt plastglas

2 700 kr

Utrop: 2 400 kr

Venus, fickur, en boett 14K, boettnr.184826, graverad innerboett, liten sekundvisare, skadat plastglas, repor, i fodral

2 300 kr

Utrop: 2 400 kr