Avslutad | Pant – Tisdag 7 augusti 2018
Parti guld 18K 59,8g, defekt, graverat, med stenar och delar i oädel metall
Visa varaKlockor Certina
Certina, damur, nr.0810399 452050, 18K, defekt, saknar krona, Bismarcklänk 18K, brv: 18,0g
Visa varaKlockor Omega
Omega, herrur, 18K, quartz, går ej, datum, plexiglas, läderband, originalspänne, i ask
City, nr.580, herrur, stål, manuell, 34mm, repigt plastglas, skadad lysmassa, med tygband, skadat
Fickur, en boett 14K, boettnr.119650, graverad innerboett, liten sekundvisare, repor, bucklor
Fickur, en boett 14K, boettnr.187750, graverad innerboett, liten sekundvisare, repor, bucklor
Arnold Royal Exchange, fickur, två boetter 14K, boettnr.12229, skadad urtavla, vrids upp med nyckel (nyckel saknas), repigt plastglas