Avslutad | Pant – Tisdag 10 april 2018
Klubbad för
Elektronik Musik
Högtalare Marshall, modell: Stockwell, svart, bärbar, bluetooth, H:14cm, L:26cm, B:4cm, batteridrift, stömsladd, med flip-cover fodral
LJUSSTAKAR, ett par, design Eric Löfman, silver, oktagonalt skaft, pärlbård, MGAB Uppsala 1977, höjd 16,5cm, S830, 374g, fylld botten, ytrepor.
MATSILVER, Rosenholm, bordsskedar 2st i silver, graverade, S830 82,4g 182mm, kontrollstämplar
MATSILVER, olika modeller, S830 brv 74,6g, 1st uppläggningsked 205mm, 1st tårtkniv 182mm graverad små bucklor/repor, fyllt handtag