541 - 560 av 1 877
1...272829...94 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 april 2018

Klubbad för

Elektronik Musik

Högtalare Marshall, modell: Stockwell, svart, bärbar, bluetooth, H:14cm, L:26cm, B:4cm, batteridrift, stömsladd, med flip-cover fodral

650 kr

Utrop: 650 kr

Spegeldosa i silver S830 brv 13,2g 4,8cm med blå sten

300 kr

Utrop: 50 kr

Medaljer graverade 2st S830 29,5g

100 kr

Utrop: 125 kr

Armring i silver S925 18,1g 16,5cm öppningsbar

200 kr

Utrop: 250 kr

Ring med sten S925 14,9g Ø16

Utrop: 300 kr

Halskedja Pansar S925 15,1g 44,5cm

175 kr

Utrop: 225 kr

LJUSSTAKAR, ett par, design Eric Löfman, silver, oktagonalt skaft, pärlbård, MGAB Uppsala 1977, höjd 16,5cm, S830, 374g, fylld botten, ytrepor.

1 100 kr

Utrop: 2 100 kr

MATSILVER, Rosenholm, bordsskedar 2st i silver, graverade, S830 82,4g 182mm, kontrollstämplar

Utrop: 300 kr

MATSILVER, olika modeller, S830 brv 74,6g, 1st uppläggningsked 205mm, 1st tårtkniv 182mm graverad små bucklor/repor, fyllt handtag

200 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, två björnar, Zsolnay Hungary, höjd ca 30cm, bredd ca 20cm

175 kr

Utrop: 700 kr

Armband Pansar 18K 25,1g L:18,5cm B:0,6cm, stämplad Balestra, med kistlås

Utrop: 8 200 kr

Guldknappar par 9K 2,8g 1,6cm fäster ovanpå annan knapp

350 kr

Utrop: 425 kr

Parti guld defekt 14K 5,4g klockdelar

Utrop: 1 200 kr

Ring defekt 18K 6,5g med stenar

Utrop: 2 000 kr

Collier i vitguld 18K 11,8g 46cm liten ojämnhet vid lås

Utrop: 3 800 kr

Collier tvåfärgat 18K 20,9g 46cm Unoaerre

Utrop: 8 300 kr

Parti guld defekt/gravyr 14K 31,9g med sten och pärla

Utrop: 7 200 kr

Hänge I 14K 0,6g

100 kr

Utrop: 125 kr

Hänge I 14K 0,6g

100 kr

Utrop: 125 kr

Örhänge par Creoler 14K 1g

200 kr

Utrop: 250 kr