521 - 540 av 1 877
1...262728...94 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 april 2018

Klubbad för

Armband S925 33,2g 20,5cm

150 kr

Utrop: 150 kr

Armband S925 22,5g 20,5cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Kedja S925 60,4g 50cm

325 kr

Utrop: 275 kr

Armband S925 10,8g 19cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband S925 30,0g 19cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Armband S925 48,1g 18cm

375 kr

Utrop: 225 kr

Armband S925 11,9g 17cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Kedja S925 71,7g 49cm

500 kr

Utrop: 350 kr

Leksaksbil, Mercedes Benz 300-SL, 1954, Burago

425 kr

Utrop: 200 kr

Akustisk gitarr, Ibanez, 6-strängad, i mjukt fodral, modellnr. V50NJP-NT 3U-01, serienr. SA090503678

550 kr

Utrop: 425 kr

Bestick i silver S800 68,7g, gaffel och sked, graverade, dansk stämpel

200 kr

Utrop: 250 kr

Collier defekt emaljdetalj S925 13,4g

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband Figaro S925, 27,2g, längd 22,5cm, bredd 1cm

Utrop: 300 kr

Halskedja Cordell S925 18,9g 50cm

250 kr

Utrop: 275 kr

Halskedja 18K 15,8g 55cm ihålig, stämplar

3 500 kr

Utrop: 3 800 kr

Parti silver defekt S925 90,8g

350 kr

Utrop: 400 kr

Matsilver, August Küllenberg Solingen Tyskland, gravyr S800 brv1796,8g, 12st skedar 177mm, 12st gafflar 180mm, 12st knivar 210mm med blad i rostfrittstål och fyllt skaft, rostfläckar

Utrop: 4 500 kr

Matsilver, August Küllenberg Solingen Tyskland gravyr S800 276g, 2st salladsbestick 215mm, 1st uppläggningssked 217mm, 1st smörkniv 190mm, 1st fiskkniv 192mm

Utrop: 1 000 kr

Dessertskedar 8st S800 129,1g 150mm

Utrop: 450 kr

Matsilver, gravyr, olika modeller, S800-S830 344,8g, 5st gafflar 170mm, 1st gaffel Olga 170mm, 1st sked Olga 182mm små bucklor, 1st kompottsked 177mm små bucklor

Utrop: 1 200 kr