841 - 860 av 1 343
1...424344...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 maj 2018

Klubbad för

Mugg, Arabia, Förfadern, Nr: CR0716, 30cl

125 kr

Utrop: 50 kr

Mugg, Arabia, Mumindalen, Nr: CR0317, 30cl

375 kr

Utrop: 50 kr

Skål på fot, Iittala, Marimekko, höjd: 15cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Iittala, Savoy, design: Alvar Aalto, höjd: 3,7cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Mobiltelefon Apple iPhone 6, 16GB, A1586, Snr: C7KPK0VLG5MP, med fodral och laddare ej original, lösenordslåst

850 kr

Utrop: 500 kr

Skedar 11st S830 115,1g 114mm

Utrop: 450 kr

Vas, Bornholmsk Søholm Denmark Stentøj, keramik, höjd: 14cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Tavla i järn, Svenskt Konstgjutgods Brandstorp, 23,5x11,5cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Extern hårddisk WD, 1TB, Serienr: WCAV53350196, repig, med tillhörande kablage, ej funktionstestad

275 kr

Utrop: 50 kr

Fat 4st, Scandia Guld Karlshamn, guldpläterad (24K), Ø8,6cm, djup: ca2,2cm, med orginalask

100 kr

Utrop: 125 kr

Bricka, Scandia Guld Karlshamn, guldpläterad (24K), Ø29cm, djup: ca3,5cm,

125 kr

Utrop: 75 kr

Bricka, Scandia Guld Karlshamn, guldpläterad (24K), Ø27,5cm, djup: 3cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Fat 3st, Scandia Guld Karlshamn, guldpläterad (24K), Ø7,8cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Oljemålning, Bengt Sparring, 46x55cm, på duk, inramad

50 kr

Utrop: 50 kr

Tavla litografi signerad Kjell Walter "Hc/LITO Den blå timmen - Ulricehamn", 47,5x32cm

Utrop: 50 kr

Halsband Ankarlänk S925 23,7g 51,5cm

Utrop: 350 kr

Halsband Pansarlänk S925 4,8g 38cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S925 20,8g skadat

75 kr

Utrop: 100 kr

Halsband Ärtlänk S925 5,4g 41,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S925 11,3g skadat

50 kr

Utrop: 75 kr