821 - 840 av 1 343
1...414243...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 maj 2018

Klubbad för

1 par örhängen S925 3,2g

75 kr

Utrop: 100 kr

1 par örhängen S925 1,8g.

50 kr

Utrop: 75 kr

Kopp i silver, 800S, 68,1g, bucklig.

Utrop: 275 kr

Vas, 2st, Kosta Boda, "Samoa" av Anna Ehrner, höjd: ca 35cm.

350 kr

Utrop: 375 kr

Tavla, pastell på panå, motiv av kostlandsskap, 63 x 49 cm, signerad KASIULIS.

3 400 kr

Utrop: 1 800 kr

Färglitografi, Vytantas Kasiulis, "Susanna i badet" 152/300, 47x32cm, inglasad med ram.

Utrop: 600 kr

Färglitografi, Jaques Villon, 57, bruksslitage.

425 kr

Utrop: 500 kr

Samsung, Galaxy Trend GT-S7560, svart/blå, saknar tillbehör.

iPad 2, Apple, 64GB, MC775E, grå, S/N: DN6GJQ51DFJ3, i box me tillbehör.

Fat, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, diamater: 31cm, i originalkartong.

Litografi, Louis Toffoli, 92/200, Gitarrspel, 44 x 55 cm, inglasad med ram.

Utrop: 375 kr

Oljemålning, signerad Thomander. 55, 43x36cm med ram, defekt.

Utrop: 375 kr

Matta, Sarouk, ca 210 x 130 cm.. Visas och hämtas på Sefina Rosenlundsgatan 4 - Göteborg.

Matta, Ghom, ca 200 x 130 cm.. Visas och hämtas på Sefina Rosenlundsgatan 4 - Göteborg.

Ring 18K 2,0g skev. med stenar

Utrop: 550 kr

Surfplatta Apple Ipad Pro 12,9", 128GB, Gold, Modell: A1652, Serie nr: DLXR54WVGMW5, med laddare i originalkartong, fabriksåterställd

3 700 kr

Utrop: 3 600 kr

Ljusstakar ett par, Georg Jensen "Cobra", medium, designer Constantin Wortmann, höjd 20cm, rostfritt stål, nyskick i originalkartong

900 kr

Utrop: 750 kr

Mugg, Mumin Arabia Lilla My 30cl

125 kr

Utrop: 100 kr

Mugg, Arabia, Muminpappa, Nr: QC0617, 30cl

125 kr

Utrop: 100 kr

Mugg, Arabia, Fuzzy, Nr: CR1216, 30cl

125 kr

Utrop: 50 kr