Avslutad | Pant – Tisdag 15 maj 2018
Elgitarr, Fender, Stratocaster, snr. MZ5128366, lackskador, sprickor, störskador, 2 knoppar till reglage saknas, löst plektrumskydd, tillverkad i Mexiko, i mjukt fodral
Elgitarr, Fender, Telecaster American Vintage 58, snr. V1310691, lackskador, repor, stötskador, i hårt fodral
Elgitarr, Squier på Fender, Strat, tillverkad i Kina, snr. CY01090233, gulnat plektrumskydd, lackskada, med svajarm, i mjukt fodral
Elgitarr, Squier by Fender, Stratocaster, tillverkad i Japan, snr. N021135, gulnade plastdetaljer, skruvhål i kroppen, med svajarm, i mjukt fodral
Laptop, HP Probook 4540s, snr.2CE315OL6C, Intel Core i5.processor 2,60GHz, 8GB RAM, 15,6", lösenord till admin-konto saknas, med laddare och mus, i väska, lösenord: 0000
Mobiltelefon, Apple iPhone 8, modellnr.A1905, imei:356760082054510, 64GB, Telenor, SIM-kort saknas, med laddare och hörlurar, i originalförpacknng
Mobiltelefon, Huawei Y6 Pro, modellnr. TIT-L01, imei:861249036031566, 16GB, repig skärm, stötskador i hörn, med fodral och laddare (ej original)