1 - 20 av 1 343
123...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 maj 2018

Klubbad för

Elgitarr, Fender, Stratocaster, snr. MZ5128366, lackskador, sprickor, störskador, 2 knoppar till reglage saknas, löst plektrumskydd, tillverkad i Mexiko, i mjukt fodral

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr

Elgitarr, Fender, Telecaster American Vintage 58, snr. V1310691, lackskador, repor, stötskador, i hårt fodral

7 100 kr

Utrop: 8 400 kr

Elgitarr, Squier på Fender, Strat, tillverkad i Kina, snr. CY01090233, gulnat plektrumskydd, lackskada, med svajarm, i mjukt fodral

900 kr

Utrop: 425 kr

Elgitarr, Squier by Fender, Stratocaster, tillverkad i Japan, snr. N021135, gulnade plastdetaljer, skruvhål i kroppen, med svajarm, i mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Laptop, HP Probook 4540s, snr.2CE315OL6C, Intel Core i5.processor 2,60GHz, 8GB RAM, 15,6", lösenord till admin-konto saknas, med laddare och mus, i väska, lösenord: 0000

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Mobiltelefon, Apple iPhone 8, modellnr.A1905, imei:356760082054510, 64GB, Telenor, SIM-kort saknas, med laddare och hörlurar, i originalförpacknng

4 600 kr

Utrop: 3 600 kr

Mobiltelefon, Huawei Y6 Pro, modellnr. TIT-L01, imei:861249036031566, 16GB, repig skärm, stötskador i hörn, med fodral och laddare (ej original)

600 kr

Utrop: 300 kr

Axelremsväska, Michael Kors, Jet Set Travel, 21x12x5cm, fläck på utsidan

475 kr

Utrop: 550 kr

Dessertgafflar 8st. S830 149,8g 145mm

550 kr

Utrop: 600 kr

Saltkar, lock i S830, brv:14,6g, höjd: 3,5cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Snusdosa S830 48,8g, graverad

150 kr

Utrop: 200 kr

Kopp S833 39,3g, graverad

150 kr

Utrop: 150 kr

Vas S830 brv:204,3g, höjd: 19cm, buckla vid öppningen, fylld botten

1 300 kr

Utrop: 225 kr

Moccaskedar 6st. S830 56,3g 106mm, Prinsess

225 kr

Utrop: 225 kr

Kaffesked S830 14,2g 120mm, Prinsess

50 kr

Utrop: 75 kr

Bakelsespade S830 19,7g 158mm, Prinsess

200 kr

Utrop: 75 kr

Tårtspade S830 94,1g 246mm, design Bo Parkvall

300 kr

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar 13st. S830 288,4g 124mm, Gammal Frank, i ask

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti silver S830 80,7g, missfärgat, graverat

Utrop: 300 kr

Nagelfil S830 brv: 10,0g 132mm, repor bucklor

25 kr

Utrop: 50 kr