541 - 560 av 1 343
1...272829...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 maj 2018

Klubbad för

Diamant brillijantslipad 0,30ct ( 4,29-4,32 x 2,69 mm) G / VS1 oinfattad / lös med GIA certifikat - GIA2136453617

3 000 kr

Utrop: 2 800 kr

Sony Playstation 4, 2 handkontroller, strömkabel, modlnr: CUH-1216a, spel Fallout 4 i PS4an, i väska

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Diamant brillijantslipad 0,31ct ( 4,39-4,41 x 2,70 mm) G / VVS1 oinfattad / lös med GIA certifikat - GIA1116014093

3 100 kr

Utrop: 3 400 kr

Diamant brillijantslipad 0,32ct ( 4,40-4,42 x 2,70 mm) G/VS1 oinfattad / lös med GIA certifikat - GIA2136464723

3 000 kr

Utrop: 2 600 kr

Diamant brillijantslipad 0,42ct ( 4,80-4,84 x 2,95 mm) E / VS1 oinfattad / lös med GIA certifikat - GIA2106882042

5 000 kr

Utrop: 5 200 kr

Ring med stenar 14K 3,9g Ø17stämplar

Utrop: 900 kr

Halskedja 14K 19,7g L: 56cm ihålig

Utrop: 4 700 kr

Hänge Krusifix 18K 18,5g längd 8cm bredd 3,8cm

Utrop: 8 300 kr

Kaffemugg Cristina Re, I Believe in Magic, 24K guldförgylld

325 kr

Utrop: 175 kr

Kaffemugg Cristina Re, Coffee + Couture (avbildad sko inuti), 24K guldförgyllning, höjd 11cm

275 kr

Utrop: 175 kr

225 kr

Utrop: 175 kr

Kaffemugg Cristina Re, Love, 24K guldförgyllning, höjd 11cm

150 kr

Utrop: 175 kr

Kaffemugg Cristina Re, XO, 24K guldförgyllning, höjd 11cm

100 kr

Utrop: 175 kr

Kaffemugg Cristina Re, högklackade skor med knytband på vaden, 24K guldförgyllning, höjd 11cm

225 kr

Utrop: 175 kr

Kaffemugg Cristina Re, Do What You LOVE, 24K guldförgyllning, höjd 11cm

150 kr

Utrop: 175 kr

Kamera Canon Eos 750D, snr 053032006467, laddare, med batteripack Jupio jbg-c013 med fjärrkontroll, 2 batterier i batt-pack, i original kartonger.

2 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Parti guld defekt 21K-22K brv 160g med kulor, emalj och snöre

Parti guld defekt 18K brv 214g med diamanter 62xca0,005ct och stenar

Parti guld defekt 21K brv 228g med stenar och emalj

Armringar 2st 18K 104g 19,5cm Ø6,5cm