521 - 540 av 1 343
1...262728...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 maj 2018

Klubbad för

Ring vitguld med diamant 1xca 0,50ct 14K 2,6g Ø16¼ stämplar

Utrop: 8 900 kr

Klackring 18K 3,7g Ø16½ stämplar

Utrop: 1 700 kr

Ringar 2st gravyr 18K 4g Ø18½ Ø21 stämplar

Utrop: 1 200 kr

Halskedja Figaro 21K 4g 64cm stämplar

Utrop: 1 500 kr

Porslinsfiguriner Bing o Gröndal, 2 st optimisten, liten nagg på ena

Utrop: 225 kr

Porslinsfigurin Royal Copenhagen längd 29cm höjd 12cm, ko med kalv

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Hänge 21K 6,6g 3cm

Utrop: 2 300 kr

Armringar 3st 21K 27,3g Ø7cm ca 18cm stämpel, små bucklor

Utrop: 9 400 kr

Armband 14K 39,7g L: 18,5cm B: 2cm stämplar

Utrop: 9 500 kr

Armband med diamanter 4xca 0,04ct 10xca 0,005-0,02ct 14K 16,4g 18,5cm stämplar LOTOS

Utrop: 4 000 kr

Ring silver med cubic zirkon S925 2,8g Ø15½ stämplar Spinning Jewlery

75 kr

Utrop: 75 kr

Ring silver med cubic zirkon S925 2,9g Ø15½ stämplar Spinning Jewlery

75 kr

Utrop: 75 kr

Ring silver med cubic zirkon S925 1,9g Ø15½ stämplar Spinning Jewlery

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring silver S925 2g Ø15½ stämplar Spinning Jewlery

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring silver S925 2,2g Ø15½ stämplar Spinning Jewlery

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring silver med svart sten S925 3g Ø16 stämplar Spinning Jewlery

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring silver med cubic zirkon S925 3g Ø16¾ stämplar Spinning Jewlery

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring silver med cubic zirkon S925 2,1g Ø18 stämplar Spinning Jewlery

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring silver med pärla S925 2,2g Ø18 stämplar Spinning Jewlery

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring silver S925 2g Ø18¾ stämplar Spinning Jewlery

50 kr

Utrop: 75 kr