Avslutad | Pant – Tisdag 15 maj 2018
Klubbad för
CAROLINA GYNNING, Halskedja 55cm med hänge, Butterfly Amulett L 25mm, i silver S925 19,4g, i etui
must de CARTIER, Tank, Boettnr. 71543 / 5057001, damur, 20,5 x 20 (28) mm, förgylt silver S925, 20 micron, quartz, mineralglas, repor/nagg, skador urtavla, armband stål 18cm, viklås, bruksskick.
MATSILVER, silver, modell Olga, 29 delar; 7st bordssked 180mm, 8st bordsgaffel 180mm, 7st bordskniv 212mm med rostfri klinga, 7st efterättssked 160mm, med askar, S830 bruttovikt 1496g.
MATSILVER, Svenska Floran, 7st Kaffeskedar 114mm, 1st Moccasked 100mm, silver S830 91,5g i ask