Avslutad | Pant – Tisdag 15 maj 2018
Pärlcollier doserat 51cm, lås 8K (en del i 14K), vitguld, odlade pärlor 5,2-8,9mm, i ask
Longines, Hydro Conquest, herrur, refnr.L3.663.4, snr.34358332, 40mm, stål, quartz, datum, stållänk, viklås, repor, med extra länkbit, med box, ytterkartong, cert december 2010
Breitling, Chronomat Evolution, refnr. C13356, snr.2214433, herrur, 44mm, stål/guld, automatisk, kronograf, datum, safirglas, gummilänk
Breitling, Chronomat Evolution, herrur, refnr. C13356, snr 2468824, 44mm, stål/guld, automatisk, kronograf, datum, safirglas, pärlemorurtavla, glasring och index med diamanter, Pilotlänk stål/guld, viklås, med extra länkbit, box, ytterkartong, cert dec 08
Rolex, Oyster Perpetual Date, Yacht-Master, Chronometer, refnr.169623, snr.K429011, damur, 29mm, stål/guld, automatisk, i behov av service, safirglas (nagg), datum, pärlemorurtavla, Oysterlocklänk (uttänjd), viklås, repor, cert feb 02, i box, ytterkartong