261 - 280 av 1 343
1...131415...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 maj 2018

Klubbad för

Armringar 4st. 23K 60,5g, buckliga

Utrop: 24 000 kr

Armband 23K 45,7g 16,5cm

Utrop: 18 000 kr

Armband 23K 45,6g, halvstelt

Utrop: 18 000 kr

Guldtacka 23K 152,5g

50 000 kr

Utrop: 60 000 kr

Armband 23K 30,4g 16,2cm, berlocker 5st, med emalj

Utrop: 11 600 kr

Halsband 23K 60,7g 50cm, skev i länken

Utrop: 24 000 kr

Armring 23K 30,4g, öppningsbar

Utrop: 11 600 kr

Halsband 23K 45,6g 49cm

Utrop: 18 000 kr

Pärlcollier doserat 51cm, lås 8K (en del i 14K), vitguld, odlade pärlor 5,2-8,9mm, i ask

Utrop: 900 kr

Collier 14K 14,5g 45cm, halvstelt, vitguld, med stenar

Utrop: 3 500 kr

Armband 14K 7,7g 18,5cm, halvstelt, vitguld, med stenar

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Armband 23K 76,0g 16cm

Utrop: 30 000 kr

Armband 23K 45,6g 16,5cm

Utrop: 18 000 kr

Parti guld 18K 10,6g, graverat

Utrop: 3 400 kr

Smycken Herring

Ring 18K 7,1g Ø20, repig

Utrop: 2 200 kr

Longines, Hydro Conquest, herrur, refnr.L3.663.4, snr.34358332, 40mm, stål, quartz, datum, stållänk, viklås, repor, med extra länkbit, med box, ytterkartong, cert december 2010

2 400 kr

Utrop: 2 400 kr

Breitling, Chronomat Evolution, refnr. C13356, snr.2214433, herrur, 44mm, stål/guld, automatisk, kronograf, datum, safirglas, gummilänk

25 000 kr

Utrop: 30 000 kr

Breitling, Chronomat Evolution, herrur, refnr. C13356, snr 2468824, 44mm, stål/guld, automatisk, kronograf, datum, safirglas, pärlemorurtavla, glasring och index med diamanter, Pilotlänk stål/guld, viklås, med extra länkbit, box, ytterkartong, cert dec 08

Utrop: 65 000 kr

Rolex, Oyster Perpetual Date, Yacht-Master, Chronometer, refnr.169623, snr.K429011, damur, 29mm, stål/guld, automatisk, i behov av service, safirglas (nagg), datum, pärlemorurtavla, Oysterlocklänk (uttänjd), viklås, repor, cert feb 02, i box, ytterkartong

31 000 kr

Utrop: 34 000 kr

Ring 9K 2,7g Ø16¼, med odlad pärla och diamanter 6xca.0,01ct

400 kr

Utrop: 375 kr