Avslutad | Pant – Tisdag 6 mars 2018
Musikinstrument Övrigt
Digital recorder, Boss, modell: Micro BR -880, snr: D5F6347, med USB-kabel
Visa varaMusikinstrument Träblås
Altsaxofon, Evette, modell: Buffet Crampon, snr: 709645, med nacke och munstycke, bruksskick, i väska. Ej med på visning
Musikinstrument Övrigt
Ekoeffekt, Roland, modell: Space Echo RE-201, snr: 815183, i skadat case och väska. Ej med på visning
Ljusstakar 1 par, Orrefors, design: Lena Bergström, modell: Carat, höjd: 24,2cm, i originalkartong
Figurin, Gustavsberg, design: Lisa Larson, osignerad, bulldog, höjd: 7,5cm
Visa varaPorslin Övrigt
Figurin, Gustavsberg, design: Stig Lindberg, stegrande häst, höjd: 13,5cm
Visa varaPorslin Övrigt
Kaffekoppar 12st med fat 12st, Sockerskål med lock 1st, signerade: Britt-Marie Sköld Lif 1990