Avslutad | Pant – Tisdag 6 mars 2018
Certina, DS Podium, refnr.C001210A, snr.10BC0706669, damur, 30mm, stål, quartz, går ej, datum, safirglas, pärlemorurtavla, stållänk, viklås, repor
Klockor Citizen
Citizen Divers, refnr.5812-F80014, snr.5N0300, herrur, 44mm, stål, quartz, datum, repigt glas, gummiband
Tissot Seastar, damur, 18mm, stål, manuellt, skadad urtavla, repigt plastglas, slitet läderband
Omega Seamaster, damur, 22mm, stål, manuellt, skadad urtavla, repigt plastglas, läderband
Rolex Oyster Perpetual Datejust, damur, 24mm, refnr.79174, snr.P346777, Chronometer, stål, automatisk, datum, glasring i vitguld, repigt safirglas, skadad urtavla, lös del inuti, Judileelänk, viklås
Visa varaSmycken Örhängen
Örhängen 1 par 18K 10,3g, vitguld, med stenar, ett defekt saknar stift
Visa varaKlockor Sjöö Sandström
Sjöö Sandström, UTC Ocean Race Chronograph VW, nr.782, armbandsur, 40mm, stål/titan, quartz, digital, safirglas, originallänk, viklås, box, ytterkartong, cert februari 2014
Breitling, Cockpit Lady, Chronometre, refnr.A71356, snr.977840, damur, 30mm, stål, SuperQuartz, datum, safirglas, diamantindex, Pilotlänk, viklås, repor, box, ytterkatong, cert november 2006
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elbas Fender, modell: Jazz Bass, snr: V039003, stöt-och lackskador, i hårt fodral
Akustisk gitarr Hagström, modell: 15, snr: 62-9-20-9, made in Norway, trä-och lackskador, i mjukt fodral