761 - 780 av 1 240
1...383940...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 mars 2018

Klubbad för

Certina, DS Podium, refnr.C001210A, snr.10BC0706669, damur, 30mm, stål, quartz, går ej, datum, safirglas, pärlemorurtavla, stållänk, viklås, repor

500 kr

Utrop: 425 kr

Klockor Citizen

Citizen Divers, refnr.5812-F80014, snr.5N0300, herrur, 44mm, stål, quartz, datum, repigt glas, gummiband

550 kr

Utrop: 425 kr

Klockor Gant

Gant Boxford, nr.1077, herrur, 44mm, stål, quartz, mineralglas, stållänk, viklås

Utrop: 800 kr

Ring 18K 6,8g, graverad

Utrop: 2 100 kr

Tissot Seastar, damur, 18mm, stål, manuellt, skadad urtavla, repigt plastglas, slitet läderband

Utrop: 75 kr

Omega Seamaster, damur, 22mm, stål, manuellt, skadad urtavla, repigt plastglas, läderband

275 kr

Utrop: 150 kr

Klockor Oris

Oris, armbandsur, 23mm, stål, manuellt, skadad urtavla, repigt plastglas, läderband

100 kr

Utrop: 125 kr

Rolex Oyster Perpetual Datejust, damur, 24mm, refnr.79174, snr.P346777, Chronometer, stål, automatisk, datum, glasring i vitguld, repigt safirglas, skadad urtavla, lös del inuti, Judileelänk, viklås

Örhängen 1 par 18K 10,3g, vitguld, med stenar, ett defekt saknar stift

Mynt Övrigt

Investeringsguldmynt 22K 33,9g, Krugerrand, 2017, i plastetui

9 300 kr

Utrop: 11 200 kr

Mynt Övrigt

9 300 kr

Utrop: 11 200 kr

Mynt Övrigt

Investeringsguldmynt 22K 34,0g, Krugerrand, 2017, i plastetui

9 400 kr

Utrop: 11 200 kr

Mynt Övrigt

9 300 kr

Utrop: 11 200 kr

Klockor Sjöö Sandström

Sjöö Sandström, UTC Ocean Race Chronograph VW, nr.782, armbandsur, 40mm, stål/titan, quartz, digital, safirglas, originallänk, viklås, box, ytterkartong, cert februari 2014

6 200 kr

Utrop: 7 500 kr

Breitling, Cockpit Lady, Chronometre, refnr.A71356, snr.977840, damur, 30mm, stål, SuperQuartz, datum, safirglas, diamantindex, Pilotlänk, viklås, repor, box, ytterkatong, cert november 2006

Ring 18K 7,5g Ø18¾, Bvlgari B-Zero, nr.2331 VI, i ask

Ring 18K 7,5g Ø18¾, vitguld, Bvlgari B-Zero, nr.2331 VI

Elbas Fender, modell: Jazz Bass, snr: V039003, stöt-och lackskador, i hårt fodral

Utrop: 10 800 kr

Akustisk gitarr Hagström, modell: 15, snr: 62-9-20-9, made in Norway, trä-och lackskador, i mjukt fodral

300 kr

Utrop: 250 kr

Akustisk gitarr Cataluña, modell: SGN-C61, snr: 80540006, repor och stötskador,i mjukt fodral

Utrop: 200 kr