801 - 820 av 1 240
1...404142...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 mars 2018

Klubbad för

Konst Skulpturer

Skulptur, signerad: Johnny Martinsson 1988 (1934-), modell: Minitorso, nr: 8/30, höjd: 23,5cm

2 100 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Övrigt

Modellok 2st, Märklin 37225, i originalkartong

2 600 kr

Utrop: 500 kr

Fritid Övrigt

Modellånglok, Märklin 39030, i originalkartong

2 300 kr

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon, Pulse, med kabel

50 kr

Utrop: 75 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon, Sennheiser, modell: E835, i fodral, med kabel

450 kr

Utrop: 125 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon, Shure, modell: SM58, i fodral, med kabel

650 kr

Utrop: 150 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon, Shure, modell: SM58, i fodral, med kabel och stativfäste

650 kr

Utrop: 150 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon, Shure, modell: PG58, i fodral, med kabel och stativfäste

375 kr

Utrop: 150 kr

Väska Converse All Star, bruksskick

200 kr

Utrop: 50 kr

Bordsskedar 3st, S830 136,0g 190mm, repiga, modell: Vasa

Matskedar 3st 225mm, Matgafflar 2st 222mm, S830 427,3g, repiga

Skedar 3st, S830 126,6g, graverade

Bordsskedar 6st, S830 442,0g 201mm, repiga, design: Prins Carl Philip

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Kaffeskedar 6st, S830 116,6g 123mm, repiga, design: Prins Carl Philip

475 kr

Utrop: 500 kr

Bordsgafflar 6st 200mm, Bordsknivar 6st 205mm, S830 brv. 730,0g, repiga, (bladen stål, skaften fyllda), design: Prins Carl Philip

2 100 kr

Utrop: 2 100 kr

Ring S925 4,4g Ø18½

125 kr

Utrop: 100 kr

Ring S925 1,6g Ø17¾

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 4,5g Ø17¼

125 kr

Utrop: 125 kr

Halsband 2st, S925 5,3g, ena saknar lås

25 kr

Utrop: 50 kr

Silvermynt 10st, 274,1g

900 kr

Utrop: 1 100 kr