1181 - 1200 av 1 443
1...596061...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 januari 2018

Klubbad för

Samlarbilar 2st. i originalkartonger

25 kr

Utrop: 50 kr

Telefon, märkt Telegrafverkets verkstad Nynäshamn, 32x21x13cm, bruksslitage

650 kr

Utrop: 150 kr

Vas, Royal Copenhagen, nr.4764, höjd: 17cm, nagg på kanten

25 kr

Utrop: 50 kr

Samlarbil, Revell, VW Microbus Concept Car, nr.08444, skala 1:18, i originalkartong

Utrop: 300 kr

Samlarbil, Maisto, Volkswagen Cabriolet (1951), skala 1:18, i originalkartong

200 kr

Utrop: 250 kr

Samlarmotorcyklar 3st. Maisto, Harley-Davidson, i originalkartonger

150 kr

Utrop: 75 kr

Samlarmopeder 3st. 2 Vespa, 1 Honda, i originalkartonger

75 kr

Utrop: 75 kr

Samlarbilar 3st. i originalkartonger

125 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Verktyg

Slagborr, Hilti TM8, snr.104980/84, bruksslitage, i fodral. Ej med på visning.

350 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Verktyg

Cirkelsåg, Toolmate Extra, bruksslitage. Ej med på visning.

125 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Verktyg

Fräs, Fräsmaster SM1100, 1744/92, bruksslitage, i låda. Ej med på visning.

125 kr

Utrop: 200 kr

Pokal S830 340,4g, graverad

Utrop: 1 400 kr

Kaffekanna S835 736,0g, repor, ring på handtag saknas, höjd: 21cm

Utrop: 2 800 kr

Sockerskål med handtag S835 270,0g, höjd: 7cm

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Gräddkanna S835 197,7g, höjd: 10cm

650 kr

Utrop: 800 kr

Mormorsur, en boett S800, boettnr.96752, skadat urverk, liten sekundvisare

150 kr

Utrop: 50 kr

Kaffekanna, Meissen, Pink Indian, andrahandssortering, höjd: 24,5cm

500 kr

Utrop: 375 kr

Assietter 12st. Meissen, Pink Indian, andrahandssortering, Ø18cm

3 600 kr

Utrop: 375 kr

Kaffekoppar med fat 12st. Meissen, Pink Indian, andrahandssortering, höjd: 6cm, Ø12,5cm

4 100 kr

Utrop: 375 kr

Gräddkanna, Meissen, Pink Indian, andrahandssortering, höjd: 8cm

500 kr

Utrop: 125 kr