Avslutad | Pant – Tisdag 23 januari 2018
Klubbad för
Grafiskt blad, Bengt Nordenborg (1938- ), Upptrappad lugn, signerad, numrerad 154/275, 41x31cm, i ram
Grafiskt blad, Kenneth Lindgren (f. 1937), signerat K. Lindgren, numrerat 421/450, 32x41cm, i ram
Samlarmotorcykel, Maisto, Triumph T120 Bonneville (1969), skala 1:18, i originalkartong
Samlarmotorcykel, Maisto, Harley-Davidson 1936 EL Knucklehead, skala 1:18, i originalkartong