1161 - 1180 av 1 443
1...585960...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 januari 2018

Klubbad för

Akvarell, signerad Karin Andersen, daterad -87, 29x40cm, i ram

125 kr

Utrop: 150 kr

Målning på duk, Bengt Delefors (1917-1996), signerad B. Delefors, 39x50cm, i träram

300 kr

Utrop: 250 kr

Målning på pannå, Svän Grandin (1906-1982), 44x36cm, i ram

125 kr

Utrop: 200 kr

Grafiskt blad, Bengt Nordenborg (1938- ), Upptrappad lugn, signerad, numrerad 154/275, 41x31cm, i ram

100 kr

Utrop: 200 kr

Målning på duk, signerad Sven H. 27x57cm, i ram

50 kr

Utrop: 50 kr

Grafiskt blad, Kenneth Lindgren (f. 1937), signerat K. Lindgren, numrerat 421/450, 32x41cm, i ram

100 kr

Utrop: 125 kr

Grafiskt blad, Lars Eje Larsson (1954- ), signerad, numrerad 49/80, 41x31cm, i ram

475 kr

Utrop: 500 kr

Målning på pannå, Arnold Eres (1917-1986), stilleben, 43x58cm, i ram

850 kr

Utrop: 100 kr

Akvarell, signerad N. Björklund, 31x39cm, i skadad ram

Utrop: 50 kr

Samlarbil, Revell, Volvo P121 "Amazon", nr.08865, skala 1:18, i originalkartong

425 kr

Utrop: 425 kr

Samlarbil, Minichamps, VW Type 82, Kübelwagen 1941, skala 1:18, i originalkartong

600 kr

Utrop: 150 kr

Samlarmoped, Welly Collection, ´99 Yamaha Vino YJ50R, skala 1:18, i originalkartong

50 kr

Utrop: 50 kr

Samlarmotorcykel, Maisto, Triumph T120 Bonneville (1969), skala 1:18, i originalkartong

100 kr

Utrop: 50 kr

Samlarmotorcykel, Maisto, Harley-Davidson 1936 EL Knucklehead, skala 1:18, i originalkartong

100 kr

Utrop: 50 kr

Samlarbilar 3st. i originalkartonger

75 kr

Utrop: 75 kr

Samlarbilar 4st. i originalkartonger

100 kr

Utrop: 75 kr

100 kr

Utrop: 125 kr

Samlarbil, Minichamps, Volvo P1800 ES, 1971, skala 1:18, i originalkartong

425 kr

Utrop: 100 kr

Radiostyrd bil, Dickie Tuner, RC Street Beast, nr.19642, i originalkartong

50 kr

Utrop: 50 kr

Samlarbilar 2st. i originalkartonger

50 kr

Utrop: 50 kr