Avslutad | Pant – Tisdag 23 januari 2018
Klubbad för
Digitalkamera, Pentax K-3, snr.4837787, med objektiv Pentax 18-55mm, snr.5785927, 1:3.5-5.6, med minneskort 16GB, laddare, i originalkartong
Kamera, Pentacon Practika, B200 electronic, snr.2491093, slitage, med objektiv Pentacon Praktica 50mm, 1:2.4 MC
Digitalkamera, Canon EOS 450D, modellnr.DS126181, snr.1830513606, repig skärm, med objektiv Canon EFS 18-55mm, 1:3.5-5.6 IS, med laddare, i väska
Mobiltelefon, Apple, iPhone 5S, modellnr. A1457, imei:358684056394736, 16GB, repor, med laddare (ej original), hörlurar, i originalkartong
Högtalare, Harman/Kardon, Omni 10, snr.GG018-AF0024058, fläckar, nagg, med strömsladd