Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2018
Klubbad för
Laptop, Dell Latitude E7450, snr.J2ZS062, 14", 8GB RAM, Intel Corei5-processor 2,3GHz, joystick saknas, repor, med laddare, i mjukt fodral
Träfigurin, design Kay Bojesen, modell Sångfågel Ernst, höjd: 15cm, stötskador på stjärten
Surfplatta, Apple, iPad Mini, modellnr.A1600, imei:354422065321364, 16GB, Telia, repig baksida, kantstött, med laddare, i originalkartong
Mobiltelefon, Samsung, Galaxy S5 neo, 16GB, lösenordslåst, med hörlurar och laddare, i originalkartong
Mobiltelefon, Samsung, Galaxy S6, modellnr.SM-G920F, imei:357011/07/653011/8, 32GB, lösenordslåst, med hörlurar och laddare, i originalkartong