Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2018
Skruvdragare, Milwaukee M12 BDD-202C, snr. 15532 med batteri och laddare i väska. Ej med på visning.
Mobiltelefon, Apple Iphone 6 64gb, snr. F78NR6YFG5MT, saknar laddare, går ej att starta, i kartong
Digitalt Kamerahus Canon EOS 550D snr. 1935003124 med objektiv Canon 18-55mm snr. 2867061479 i väska
Digitalt Kamerahus Canon 1200D snr. 183073004123 med objektiv Tamron 70-300mm snr 682001 i väska
Kamera, Nikon D7000, batteripack, minneskort 8gb+16gb, med objektiv Sigma 18-200mm snr. 1254055
Spelkonsol, Microsoft X-Box One 500gb snr. 204621634948 med en handkontroll, kablar samt Hörlurar, Turle Beach XOFOUR
Certina, 18K herrur, graverad bakboett, quartz med läderarmband i box med certifikat
Akustisk gitarr, Benton, nr.7655-0004, repor, stötskador, klistermärken, en stämskruvsknopp saknas
Elgitarr, Epiphone, Les Paul Special-II LTD. snr.1401320337, tillverkad i Kina, i mjukt fodral
Musikinstrument Övrigt
Digital Studio Workstation, Roland VS-1680, 24-bit, snr.ZK71593, repor, slitage, strömsladd saknas. Ej med på visning.