Pokal S830 325,8g graverad
Utrop: 1 400 kr
Fat S830 311,2g ca.16,5x17cm
Utrop: 1 200 kr
Pokal S830 485,4g, graverad
Utrop: 2 000 kr
Kanna S830 112,7g, höjd 14,5cm, diverse skador
Utrop: 425 kr
Bägare S830 57,8g, höjd: 9,0cm, diverse skador
Utrop: 225 kr
Skedar 4st, S830 105,2g, graverade
Sked 1st, S830 10,4g 121mm
Utrop: 50 kr
Sked 1st, S830 36,6g 124mm
Utrop: 150 kr
Brevkniv 1st, S830 20,2g 147mm
Utrop: 100 kr
Kaffeskedar 3st. S830 28,8g 112mm
Utrop: 125 kr
Moccaskedar 2st. S830 26,4g 106mm
Kaffeskedar 12st. S830 166,6g 118mm
Utrop: 700 kr
Kaffeskedar 2st. S830 24,9g 118mm
Kaffeskedar 3st. S830 30,4g 116mm
Sked S830 24,9g 142mm
Serveringsbestick 2st. S830 29,2g 124-130mm
Bakelsespade S830 23,5g 150mm
Parti silver S830 659,1g, repigt, graverat
Utrop: 2 600 kr
Kaffeskedar 12st, S830 155,8g 114mm, små skador och repor
Utrop: 600 kr
Parti guld 18K 11,3g, defekt
Utrop: 3 400 kr
Tisdag 2 jan 2018