581 - 600 av 1 588
1...293031...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 januari 2018

Klubbad för

Pokal S830 325,8g graverad

Utrop: 1 400 kr

Fat S830 311,2g ca.16,5x17cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Pokal S830 485,4g, graverad

Utrop: 2 000 kr

Kanna S830 112,7g, höjd 14,5cm, diverse skador

Utrop: 425 kr

Bägare S830 57,8g, höjd: 9,0cm, diverse skador

850 kr

Utrop: 225 kr

Skedar 4st, S830 105,2g, graverade

Utrop: 425 kr

Sked 1st, S830 10,4g 121mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Sked 1st, S830 36,6g 124mm

200 kr

Utrop: 150 kr

Brevkniv 1st, S830 20,2g 147mm

175 kr

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 3st. S830 28,8g 112mm

Utrop: 125 kr

Moccaskedar 2st. S830 26,4g 106mm

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 12st. S830 166,6g 118mm

Utrop: 700 kr

Kaffeskedar 2st. S830 24,9g 118mm

Utrop: 100 kr

Kaffeskedar 3st. S830 30,4g 116mm

Utrop: 125 kr

Sked S830 24,9g 142mm

Utrop: 100 kr

Serveringsbestick 2st. S830 29,2g 124-130mm

100 kr

Utrop: 125 kr

Bakelsespade S830 23,5g 150mm

100 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver S830 659,1g, repigt, graverat

Utrop: 2 600 kr

Kaffeskedar 12st, S830 155,8g 114mm, små skador och repor

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 11,3g, defekt

Utrop: 3 400 kr