Örhängen 18K vitguld med sten 0,7g
Utrop: 300 kr
Parti guld 23K ringar med stenar gravyr finns 15,4g
Utrop: 5 600 kr
Brosch 18K skador finns 7,2g
Utrop: 2 200 kr
Ring 18K skador finns 1,8g
Utrop: 550 kr
Ringar 18K defeka skenor Ø16¾ 2,0g
Utrop: 600 kr
Örhängen 18K ett par med stenar 2,0g
Utrop: 850 kr
Ring 18K med diamanter 2xca0,10ct antikslipade en diamant sakans 2,7g
Utrop: 1 100 kr
Hängen 14K E och J skador finns 4,4g
Utrop: 125 kr
Ring 23K med pärla skador finns Ø18¾ 4,4g
Utrop: 1 600 kr
Parti guld 18K gravyr och skador finns 15,5g
Utrop: 4 600 kr
Ring 9K gravyr och skador finns stämplad 10K 4,5g
Hänge 14K med stenar skador finns 1,5g
Utrop: 350 kr
Armband 18K med gröna stenar 19cm 1,8g
Utrop: 700 kr
Halskedja 14K skadade länkar 51cm 2,5g
Halscollier 14K med stenar 40-42cm 3,1g
Utrop: 750 kr
Parti guld 18K skador finns 7,3g
Halskedja 18K Ankar defekt länk vid låsöglan 50cm 9,0g
Utrop: 2 700 kr
Halskedja 18K Pansar 46,5cm 2,8g
Halskedja 18K Singapore 42cm 1,5g
Hänge 18K 0,3g
Tisdag 19 dec 2017