1781 - 1800 av 1 908
1...899091...96 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 december 2017

Klubbad för

Ring 18K tvåfärgad Ø17¾ repor finns 10,4g

Utrop: 3 200 kr

Ring 18K skador finns Ø17 1,7g

Utrop: 550 kr

Ring 18K Ø18 8,1g

Utrop: 3 600 kr

Hänge 18K öglan avklippt 0,7g

Utrop: 225 kr

Parti guld 18K gravyr och skador finns 16,0g

Utrop: 4 800 kr

Ring 18K vitguld graverad 3,0g

Utrop: 900 kr

Örhängen ett par silver 925 Clips Lapponia årstämplad I8=1935 9,7g

425 kr

Utrop: 300 kr

Hänge silver 925 Desing KE Palmberg B10=1976 16,4g

700 kr

Utrop: 400 kr

Parti guld 18K skador och gravyr finns 16,7g

Utrop: 4 800 kr

Parti guld 18K med pärlor skador finns 3,5g

Utrop: 1 100 kr

Armband 14K skadad 2,7g

Utrop: 600 kr

Ring 18K tvåfärgad defekt skena Ø17½ 1,6g

Utrop: 500 kr

Ring 18K ,med pärla Ø16¾ 0,6g

225 kr

Utrop: 275 kr

Parti guld 18K skador finns 3,6g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja 18K Pansar 38cm 3,1g

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K vitguld med diamanter2xca0,16+22xca0,01 Ø14½ sprickor i skenan 6,1g

3 200 kr

Utrop: 3 300 kr

Ring 18K vitguld med diamanter 5xca0,03ct Ø16¼ 3,4g

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K vitguld med diamanter 7xca0,04ct Ø16¾ 2,6g

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Halscollier 14K med stenar tvåfärgad reglerbart skador finns 45cm 4,9g

Utrop: 1 100 kr

Armband 18K X-länk 19cm 29,4g

Utrop: 8 800 kr