1741 - 1760 av 1 908
1...878889...96 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 december 2017

Klubbad för

Parti guld 18K 12,3g skadat

Utrop: 3 600 kr

Omega Herrur Ø41mmSeamaster proferssional ref22545000 snr 81114435 med extra länkar o cert i box

14 600 kr

Utrop: 8 400 kr

Ring 23K med pärla och stenar graverad 5,5g

Utrop: 2 100 kr

Halskedja 18K Venezia 60cm 8,8g

Utrop: 3 400 kr

Halskedja 18K Bismarck lås oädelt 7,7g

Utrop: 2 200 kr

Halskedja 18K Pansar45cm 14,4g

Utrop: 5 600 kr

Halskedja 18K Venezia 39cm 2,2g

700 kr

Utrop: 850 kr

Ring 18K med stenar skador finns 2,0g

500 kr

Utrop: 600 kr

Ring 18K vitguld med diamanter 1xca0,15+15xca0,01ct Ø19 repor finns 6,8g

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Parti guld 18K skador finns, diamant 1xca0,05ct 9,3g

Utrop: 2 800 kr

Brosch silver S830 missfärgad 9,1g

225 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld 23K skador och gravyr finns 14,9g

Utrop: 5 400 kr

Örhängen 18K ett par med pärla bakstycken oädel 1,4g

425 kr

Utrop: 375 kr

Brosch silver 830 missfärgad 12,8g

100 kr

Utrop: 75 kr

Damur 14K graverad Band 18K 19cm slitet plast glas trasigt 27,6g

4 300 kr

Utrop: 4 700 kr

Parti guld 18K skador och gravyr finns 27,2g

Utrop: 8 100 kr

Glasring till klockboett 14K 0,8g

Utrop: 200 kr

Klockor Nilax

Damur 18K Nilax skador går ej 18,5cm 27,3g

Utrop: 6 200 kr

Ring 18K med diamanter 6xca0,01ct Ø17¾ repor finns 3,0g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja 18K 40cm 1,0g

350 kr

Utrop: 400 kr