Halskedja Pansar 18K. 51cm. 12,5g
Utrop: 4 700 kr
Armband Pansar 18K. 21,5cm. 29,0g
Utrop: 10 800 kr
Hänge 18K. 0,8g
Utrop: 375 kr
Hänge 18K med sten. 0,8g
Utrop: 350 kr
Hänge 18K. 0,5g
Utrop: 225 kr
Hänge 14K. Repor finns. 1,4g
Utrop: 300 kr
Halskedja 14K. 55cm. 5,5g
Utrop: 1 200 kr
Halskedja X-länk 14K. 50,5cm. 4,1g
Utrop: 900 kr
Armband X-länk 14K. 18,5cm. 1,7g
Utrop: 400 kr
Parti guld 18K. Skador finns. 49,4g
Utrop: 14 600 kr
Parti guld 18K. Skador och gravyr finns. 5,7g
Utrop: 1 700 kr
Parti guld 18K. Skador finns. 3,7g
Utrop: 1 100 kr
Halskedja Pansar 18K. 45,5cm. 2,7g
Hänge 18K. 2,0g
Utrop: 850 kr
Halskedja Venezia 18K vitguld. 41cm. 3,2g
Hänge 18K vitguld med diamant 1x ca0,05ct. 0,4g
Utrop: 275 kr
Hänge 18K. Repor finns. 0,8g
Utrop: 250 kr
Parti guld 18K. Skador finns. 4,0g
Halskedja 18K. 60cm. 15,3g
Utrop: 4 800 kr
Armband pansar med platta 18K. Skador & gravyr finns. 19,5cm. 17,3g
Utrop: 5 100 kr
Tisdag 21 nov 2017