1281 - 1300 av 1 427
1...646566...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 november 2017

Klubbad för

Halskedja Pansar 18K. 51cm. 12,5g

Utrop: 4 700 kr

Armband Pansar 18K. 21,5cm. 29,0g

Utrop: 10 800 kr

Hänge 18K. 0,8g

Utrop: 375 kr

Hänge 18K med sten. 0,8g

Utrop: 350 kr

Hänge 18K. 0,5g

175 kr

Utrop: 225 kr

Hänge 14K. Repor finns. 1,4g

Utrop: 300 kr

Halskedja 14K. 55cm. 5,5g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja X-länk 14K. 50,5cm. 4,1g

Utrop: 900 kr

Armband X-länk 14K. 18,5cm. 1,7g

325 kr

Utrop: 400 kr

Parti guld 18K. Skador finns. 49,4g

Utrop: 14 600 kr

Parti guld 18K. Skador och gravyr finns. 5,7g

Utrop: 1 700 kr

Parti guld 18K. Skador finns. 3,7g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja Pansar 18K. 45,5cm. 2,7g

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K. 2,0g

700 kr

Utrop: 850 kr

Halskedja Venezia 18K vitguld. 41cm. 3,2g

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K vitguld med diamant 1x ca0,05ct. 0,4g

275 kr

Utrop: 275 kr

Hänge 18K. Repor finns. 0,8g

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K. Skador finns. 4,0g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja 18K. 60cm. 15,3g

Utrop: 4 800 kr

Armband pansar med platta 18K. Skador & gravyr finns. 19,5cm. 17,3g

Utrop: 5 100 kr