1261 - 1280 av 1 427
1...636465...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 november 2017

Klubbad för

Halsband Venezia 18K 2,6g 45cm

650 kr

Utrop: 800 kr

Omega Damur de Ville Ø19x37mm 18K vitguld brv76,6g manuell/går ej i fodral

16 000 kr

Utrop: 19 200 kr

Longines Damur 18K Ø23mm brv48,9g quartz

10 000 kr

Utrop: 12 000 kr

Pärlcollier med odlade pärlor Ø8-8,5cm med lås 18K med pärla Ø6,8mm och stenar 83cm

Utrop: 1 700 kr

Halskedja doserad Bismarck 18K. 45cm. 16,3g

Utrop: 5 100 kr

Parti guld 21K. Stenar och skador finns. 22,1g

Utrop: 7 100 kr

Parti guld 18K. Skador finns. 2,4g

Utrop: 750 kr

Parti guld 21K. Skador finns. 9,7g

Utrop: 3 200 kr

Armband korridorlänk 18K. Skador finns. 38,7g

Utrop: 11 400 kr

Ringar 18K, 2st. Ø16 & Ø19¼. Repor finns. 13,3g

Utrop: 3 900 kr

Ring 18K med pärla. Ø15¼. 2,7g

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K, med sten. Ø16½. Skador finns. 1,1g

Utrop: 350 kr

Armband Cordel 18K. 18cm. 5,1g

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring 23K. Skador och gravyr finns. 8,7g

Utrop: 3 200 kr

Hänge 18K med svart sten. 3,5g

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 9K. Gravyr och skador finns. 4,1g

Utrop: 600 kr

Ring 9K med gul sten. Ø18. 2,1g

250 kr

Utrop: 250 kr

Ring 18K med stenar och diamanter 4x ca0,01ct. Skador finns på stenar och skena. 3,2g

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K. Skador och gravyr finns. 11,3g

Utrop: 3 300 kr

Hänge 18K. 1,1g

400 kr

Utrop: 500 kr