Ring 23K med stenar. Skador och gravyr finns. 7,0g
Utrop: 2 400 kr
Ring 18K. Ø19. Gravyr finns. 7,0g
Utrop: 2 100 kr
Halskedja doserad Bismarck 18K. 44,5cm. 11,2g
Utrop: 3 500 kr
Halskedja doserad Bismarck 18K. 44,5cm. 33,0g
Utrop: 10 200 kr
Parti guld 18K. Skador finns. 14,7g
Utrop: 4 400 kr
Parti guld 18/23K. Skador och gravyr finns. 6,4g
Halskedja Pansar 18K. 45,5cm. 14,1g
Utrop: 5 300 kr
Ring 23K. Ø20¼. Skador finns. 15,2g
Utrop: 5 400 kr
Ring 23K. Ø19½. Skador finns. 15,2g
Ring 23K. Ø19. Skador finns. 15,2g
Ring 23K. Ø20½. Skador finns. 15,2g
Armband 23K. 20cm. 76,1g
Utrop: 27 500 kr
Ring 18K med pärla och diamanter 2xca 0,05ct. Skada på pärla och skena. 4,5g
Utrop: 1 600 kr
Ring 18K trefärgad, 3 delar. Ø18. 5,9g
Utrop: 2 600 kr
Ring 18K trefärgad. Skador finns. Ø16. 5,9g
Utrop: 1 700 kr
Ring 18K med diamanter 9x ca0,03ct. Ø15½. Repor finns. 4,8g
Utrop: 1 800 kr
Armband X-länk 18K. 18,5cm. Skador finns. 17,1g
Utrop: 5 000 kr
Parti guld 18K. Skador finns. 18,5g
Ring 14K med stenar. Skador finns. Ø18½. 2,3g
Utrop: 550 kr
Ring 21K med stenar. Skador finns. Ø18¼. 2,2g
Utrop: 750 kr
Tisdag 21 nov 2017