1301 - 1320 av 1 427
1...656667...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 november 2017

Klubbad för

Ring 23K med stenar. Skador och gravyr finns. 7,0g

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K. Ø19. Gravyr finns. 7,0g

Utrop: 2 100 kr

Halskedja doserad Bismarck 18K. 44,5cm. 11,2g

Utrop: 3 500 kr

Halskedja doserad Bismarck 18K. 44,5cm. 33,0g

Utrop: 10 200 kr

Parti guld 18K. Skador finns. 14,7g

Utrop: 4 400 kr

Parti guld 18/23K. Skador och gravyr finns. 6,4g

Utrop: 2 100 kr

Halskedja Pansar 18K. 45,5cm. 14,1g

4 400 kr

Utrop: 5 300 kr

Ring 23K. Ø20¼. Skador finns. 15,2g

Utrop: 5 400 kr

Ring 23K. Ø19½. Skador finns. 15,2g

Utrop: 5 400 kr

Ring 23K. Ø19. Skador finns. 15,2g

Utrop: 5 400 kr

Ring 23K. Ø20½. Skador finns. 15,2g

Utrop: 5 400 kr

Armband 23K. 20cm. 76,1g

Utrop: 27 500 kr

Ring 18K med pärla och diamanter 2xca 0,05ct. Skada på pärla och skena. 4,5g

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K trefärgad, 3 delar. Ø18. 5,9g

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K trefärgad. Skador finns. Ø16. 5,9g

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K med diamanter 9x ca0,03ct. Ø15½. Repor finns. 4,8g

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Armband X-länk 18K. 18,5cm. Skador finns. 17,1g

Utrop: 5 000 kr

Parti guld 18K. Skador finns. 18,5g

Utrop: 5 400 kr

Ring 14K med stenar. Skador finns. Ø18½. 2,3g

Utrop: 550 kr

Ring 21K med stenar. Skador finns. Ø18¼. 2,2g

Utrop: 750 kr