41 - 60 av 1 355
1234...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 november 2017

Klubbad för

Hänge, platta med Nefiriti, Ø3,2cm 18k 5,7g

Utrop: 1 600 kr

Broscher, 2st, 21K 6,5g skador

Utrop: 2 000 kr

Damur, Elvia, manuell, glas skadat, bruttovikt, band X-länk (slitage), 18k 17,1g bucklor

2 600 kr

Utrop: 3 100 kr

Hänge/berlock, Kanna, L 2,6cm 18k 1g

Utrop: 350 kr

Hänge/berlock, Lykta med gröna och röda glasstenar L1,2cm 18k 1,1g

Utrop: 300 kr

Hänge/berlock, Kanna med dekor L 2,5cm 18k 3,2g

Utrop: 1 300 kr

Armband, Hexagonala länkbitar, halvstelt 17,5cm 18k 44,1g slitage

Utrop: 12 800 kr

Armring, med blomsterdekor Ø6,5cm 18k 9,7g missfärgning, bucklor

Utrop: 2 700 kr

Ring, oval cabochonslipad rutilkvarts Øca17 18k 10,1g slitage på sten, skena skev

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Halskedja, Pansarlänk, doserad 45,5cm 18k 15,3g slitage

Utrop: 4 500 kr

Damur, Omega, manuell, integrerat band 18k bruttovikt 35,2g går ej, band med skador

Utrop: 8 200 kr

Ringar, 3st, olika dekor Ø16-19¾ 18k 8,5g gravyr

Utrop: 2 400 kr

Halskedja, Bismarcklänk, doserad 45cm 18k 16,2g

Utrop: 5 000 kr

Armband, Bismarcklänk 19cm 18k 13,2g

Utrop: 4 000 kr

Halskedja, Bismarcklänk 45,5cm 18k 3,5g

Utrop: 1 000 kr

Ring, slät Øca16½ 18k 7,9g gravyr

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Halskedja, Venezialänk 39,5cm 14k 3,2g

Utrop: 700 kr

Utrop: 700 kr

Ring, Ø18¼ 14k 1,6g skadad

250 kr

Utrop: 300 kr

Ring, med diamanter 4xca0,02ct (en sten ej diamant) Ø17¾ 21k 5,1g

Utrop: 1 500 kr