21 - 40 av 1 355
123...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 november 2017

Klubbad för

Ring, med tre röda stenar och diamanter 2xca0,015ct, Ø19½ 9k 7,9g

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring, klackring med lila sten Ø19¼ 14k 12g nagg på sten

Utrop: 2 600 kr

Klockor Siduna

Armbandsur, Siduna, double, bakboett i stål, rotomatic/automatisk, Ø26mm, plexiglas, boettnr. 6086, urtavla och glas skadat, boett slitage, band double skadat

200 kr

Utrop: 250 kr

Ring, med diamanter 48xca0,02ct, rektangulär ovansida, Ø19¾ 14k 21,6g

Utrop: 7 200 kr

Ring, kvadratisk form, Ø17, J Rauff, S925 resp 18k 6,1g

650 kr

Utrop: 600 kr

RIng, halvalliansring med diamanter 15xca0,025ct Ø17 18k vitguld 2,8g

Utrop: 2 600 kr

Ring, med svart sten Ø18¾, svenska stämplar, 18k vitguld 14,3g

Hänge, hjärta, infattad vit sten möjl diamant mellan glas L 1,2cm, 18k 3,5g

Utrop: 1 500 kr

Hänge, med infattat 18k myntliknande föremål (konkav) 23K och diamanter 8xca0,02ct Ø2,7cm 9,1g

Utrop: 3 100 kr

Hänge, med infattat 18k myntliknande föremål 1 ducat Franz Joseph I 23k , Ø3,2cm 8,1g

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Ring, med markasiter och orange sten Ø16¼ skena 18k fattning silver, stenar saknas

Utrop: 500 kr

Ring, doserad med blommönster Ø17 18k 1,3g

Utrop: 550 kr

Armband, Bismarcklänk 19cm 18k 5,4g skada

Utrop: 1 500 kr

Örhängen, ett par, L 1cm, stift 18k 1,1g

Utrop: 475 kr

Diverse guld, 3 delar, två hängen hjärta samt "Sophie" en länkbit18k 2,6g skador

600 kr

Utrop: 750 kr

Ring, med vit sten Ø17½ 18k 3,6g sten med nagg

Utrop: 950 kr

Ring, slät, Ø16¾ 18k 2,8g gravyr

Utrop: 800 kr

Damur, Tissot, Ballade, stål/double, quartz, datum, Ø24mm, C217/317C, band stål/doudble

450 kr

Utrop: 400 kr

Ringar, 4st, Ø18-18½ 18K 11,2g

Utrop: 3 200 kr

Hänge, Hjärta med "S" L2cm 21k 0,9g

250 kr

Utrop: 300 kr