Avslutad | Pant – Tisdag 7 november 2017
Klubbad för
Armbandsur, Jaeger- LeCoultre, Reverso Classique, stål, manuell, safirglas, 23x33mm, refnr.252.886, snr.2760972, svart läderband samt viklås, original. Repor på boett, band luktar parfym.
Pärlcollier, odlade saltvattenspärlor Øca5,5-9,3mm, flera lätt ovoid form, ca39cm, lås platina med pärla och gammalslipade diamanter 10xca0,03ct, Ø1,2cm, säkerhetskedja silver. Slitage.