161 - 180 av 1 641
1...8910...83 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 12 oktober 2017

Klubbad för

Handväska, Mulberry, Bayswater, srn.505505, liten 26x14,5x16,5cm, slitage, fläckar

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Armbandsur, Larsson & Jennings, "Lugano", double, quartz, Ø40mm, band läder/rosa-blå textil

Utrop: 650 kr

Väska. Marc by Marc Jacobs, Q Hillier Hobo bag, grönt läder, beslag i vitmetall, 38x6x36cm, dustbag, slitage, fläckar

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Axelremsväska, Michael Kors, svart läder, beslag i gulmetall, lås och nyckel, 35x8x29cm, dustbag

Utrop: 1 800 kr

Väska, Emporio Armani, Dome, ljust skinn, avtagbar axelrem, invändigt textilfoder, ca39x10x29cm, dustbag, mindre fläckar

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Klockor Hublot

Armbandsur, Hublot Super B Flyback kronograf, stål, automatisk, datum, blå urtavla, glasbaksida, Ø42mm, refnr.B1926.1, snr.721575, gummilänk med viklås i stål, cert (ej ifyllt), manual, box och ytterkartong medföljer

Utrop: 36 000 kr

Örhängen, ett par. ringar Ø3,7cm 18k 16,4g bucklor

Utrop: 4 800 kr

Hänge, tjur Ø2,3cm 18k 4,3g

Utrop: 1 200 kr

Hänge, Ankhkors med graverade symboler L3cm 18k 1,9g

650 kr

Utrop: 550 kr

Ring, länk med bricka Ø19½ 18k 5,4g skador

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Omega Seamaster, Professional, stål, quartz, datum, safirglas, blå urtavla, heliumventil, Ø42mm, snr.91081293, Professionallänk stål 18,5cm. Går ej, krona hårt åtskruvad.

8 600 kr

Utrop: 7 200 kr

Herrur, Cartier Santos 100 XL, 1904-2004 ed., stål, automatisk, sivlerfärgad guillocherad urtavla, signerade Cartier 7, datum, 38x38mm, boettnr. 4117/84460CF, svart tygband ej original.

15 600 kr

Utrop: 8 500 kr

Armring ,ed olikfärgade stenar Ø7cm 18k 12,2g något skev

Utrop: 3 600 kr

Ring, med äldre slipad diamant 1xca0,35ctØ17¼ 14k fattning i silver 2,9g

Ring, Ø17 14k 3,9g skadad, gravyr

Ring, slät, Ø17½ Pt950 2g

Ring enstensring, med diamant 1xca0,15ct Ø16 18k 1,8g

Utrop: 1 800 kr

Diamant ca0,12ct, infattad i 18k bruttovikt:0,2g

325 kr

Utrop: 125 kr

Ring, med diamanter 3xca0,10ct och dekor i form av skruvar Ø 18k vitguld 7,1g

Ring, slät med diamanter 3xca0,03ct Ø15½ 12,1g