Avslutad | Pant – Torsdag 12 oktober 2017
Armbandsur, Larsson & Jennings, "Lugano", double, quartz, Ø40mm, band läder/rosa-blå textil
Väska. Marc by Marc Jacobs, Q Hillier Hobo bag, grönt läder, beslag i vitmetall, 38x6x36cm, dustbag, slitage, fläckar
Axelremsväska, Michael Kors, svart läder, beslag i gulmetall, lås och nyckel, 35x8x29cm, dustbag
Väska, Emporio Armani, Dome, ljust skinn, avtagbar axelrem, invändigt textilfoder, ca39x10x29cm, dustbag, mindre fläckar
Klockor Hublot
Armbandsur, Hublot Super B Flyback kronograf, stål, automatisk, datum, blå urtavla, glasbaksida, Ø42mm, refnr.B1926.1, snr.721575, gummilänk med viklås i stål, cert (ej ifyllt), manual, box och ytterkartong medföljer
Herrur, Omega Seamaster, Professional, stål, quartz, datum, safirglas, blå urtavla, heliumventil, Ø42mm, snr.91081293, Professionallänk stål 18,5cm. Går ej, krona hårt åtskruvad.
Herrur, Cartier Santos 100 XL, 1904-2004 ed., stål, automatisk, sivlerfärgad guillocherad urtavla, signerade Cartier 7, datum, 38x38mm, boettnr. 4117/84460CF, svart tygband ej original.
Ring, med äldre slipad diamant 1xca0,35ctØ17¼ 14k fattning i silver 2,9g
Visa varaParti Guld
Ring, med diamanter 3xca0,10ct och dekor i form av skruvar Ø 18k vitguld 7,1g