Avslutad | Pant – Torsdag 12 oktober 2017
Förstärkare, Marshall, MG series 10CD, snr. I-2003-24-2169-E, bruksskick, med strömsladd. Ej med på visning.
Kaffeskedar 2st, signerad Rolex, i oädel metall, Bucherer Of Switzerland, Lucerne, 110mm
Systemkamera digital, Canon EOS 1100D, snr:193063018241, Objektiv Canon EF-S 18-55mm 0,28m/0,9ft, med Close-up+4 filter snr:5760517558, Blixt Metz 36 AF-5, med batteri och minneskort 128MB, med laddstation utan sladd, USB-sladd, i väska med tillbehör
Objektiv Tamron AF 70-300mm 1:4-5,6 Tele-Macro (1:2) LD Di, snr:745138, med Kenko digital filter MC-UV, med motljusskydd
Objektiv Tamron AF 70-300mm 1:4-5,6 Tele-Macro (1:2) LD Di, snr:392743 ,med motljusskydd
Hörlurar, Marshall Major II, Brun, Bluetooth, med AUX-sladd och USB.kabel, i originalkartong