Avslutad | Pant – Torsdag 12 oktober 2017
Systemkamera, Nikon D5300, snr.4712808 med Objektiv 18-55mm snr. 20007988 med laddare
Mobiltelefon Apple Iphone 6 64GB Space Grey, i orginalkartong med hörlurar, IMEI: 355406073440604, snr: F17RG12XG5MR
Mobiltelefon Sony Xperia E5, modell: F3311, i orginalkartong med laddare, nyskick, snr: RQ3003FZ7W
Rolex, Oyster Perpetual Date, Deepsea, Sea-Dweller, Chronometer, ref nr: 116660, snr: G087079, 44 mm, stål, automatisk, datum, cert -12, i box med ytterkartong
Klockor Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Prime Time, modell: DW0145, 46mm, quartz, går ej, stål med stållänk
Visa varaKlockor Övriga klockor
Swiss Military Hanowa, boett nr: 06-4222 06-5222, 45mm, quartz, analog/digital, kronograf, stål med gummiband
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elgitarr, Fender Stratocaster, snr.MX15609472, tillverkad i Mexiko, i mjukt fodral
Elgitarr, Fender Stratocaster, snr.Z3082874, bortskavd färg, repor, stötskador, i skadat hårt fodral
Musikinstrument Övrigt
Gitarrförstärkare, Orange Overdrive OR120, snr.1194, bruksskick, med strömsladd. Ej med på visning.
Fritid Sport
Golfbag Masters T:900, med Driver TaylormadeR11S, Driver 12°, 5-9, S, P, Nikeklubba 60°, Square 52°, nycklar samt vikter till drivern. Ej med på visning.