381 - 400 av 1 727
1...192021...87 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 september 2017

Klubbad för

Parti Guld 18K brv 5,7g med små diamanter, defekt, ostämplad

Utrop: 1 600 kr

Halskedja Pansar 18K 6,3g 51cm

Utrop: 2 200 kr

Hänge 18K 1,5g med sten

400 kr

Utrop: 425 kr

Brosch 18K 1,5g 4cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 1,0g

225 kr

Utrop: 275 kr

Brosch 18K 9,1g med myntliknande föremål, skev nål

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Hänge 18K 9,5g, öppningsbar

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K Ø16 2,6g med sten

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Parti Guld 18K brv 57,5g med diamanter och stenar, defekt

Utrop: 16 000 kr

Parti Guld 18K brv 29,7g defekt

Utrop: 8 200 kr

Manschettknappar 1 par 18K brv 57,0g med diamanter 2xca0,05ct, monogramgravyr, slitage

Utrop: 15 600 kr

Armbandsur Omega 18K, brv 23,1g, manuell, Ø19mm, korridorlänk ca 15cm, med säkerhetslänk, graverad baksida av boett

Utrop: 5 600 kr

Halskedja Pansar S925 6,4g 40,5cm

Utrop: 100 kr

Parti Silver S830 brv 17,2g med stenar, defekt

200 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S830 brv 0,9g med odlad pärla

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Pansar S925 5,9g 50cm

Utrop: 75 kr

Halskedja Pansar S925 5,9g 70,3cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Vristlänk Pansar 18K 2,4g 24cm

Utrop: 700 kr

Parti Guld 18K brv 2,6g defekt

Utrop: 700 kr

Parti Silver S925 brv 3,5g med stenar, defekt

25 kr

Utrop: 50 kr