Avslutad | Pant – Tisdag 26 september 2017
Klubbad för
Armbandsur Omega 18K brv 65,4g, nr: 1430, Ø31mm, quartz, datum, armlänk (ej original) 18K ca 19,5cm, små bucklor på baksidan av boetten, aning skev länk med små repor och liten lagning, går ej