Armband 18K 1,0g defekt
Utrop: 275 kr
Moccaskedar 7st S830 brv 60,9g, längd: 100mm, modell: Telemark
Utrop: 225 kr
Nål 18K brv 1,0g, 5,5cm, stämplad: Alton, med odlad pärla
Utrop: 250 kr
Parti Guld 18K brv 8,6g, defekt
Utrop: 2 300 kr
Manschettknappar 1 par 18K brv 15,4g
Utrop: 6 400 kr
Hänge Skytten 18K 3,6g
Utrop: 1 500 kr
Halskedja 18K brv 2,9g 42,5cm, med odlade pärlor
Utrop: 500 kr
Parti Guld 18K brv 29,8g med stenar, defekt
Utrop: 7 700 kr
Örhängen 1 par 18K brv 1,0g, ihåliga
Örhängen 1 par 18K brv 1,9g med odlade pärlor, snurrstopp
Utrop: 425 kr
Ring 14K brv 3,4g med stenar, defekt
Utrop: 700 kr
Parti Guld 18K brv 18,3g, med stenar, defekt
Halskedja Pansar 18K 1,6g 40cm
Ring 18K 5,7g graverad
Utrop: 1 600 kr
Örhängen 1 par 18K brv 7,4g, ihåliga, små bucklor
Utrop: 2 100 kr
Parti Silver S925 brv 12,9g defekt
Utrop: 50 kr
Armband S830 38,5g 20cm, sliten
Utrop: 150 kr
Halskedja Venezia 18K 2,3g 41,5cm
Utrop: 600 kr
Halskedja med hänge 18K 5,1g 42cm, tvåfärgad
Utrop: 1 400 kr
Tisdag 26 sep 2017