Ring Efva Attling S925 17,3g Ø18 något repig, i ask
Utrop: 200 kr
Halskedja Ankar 18K 40g 76cm
Utrop: 14 200 kr
Hänge Krusifix 18K 9,5g
Utrop: 2 700 kr
Ring 18K 5,8g med diamant, skev, ostämplad
Utrop: 1 600 kr
Hänge/Brosch 18K brv 10,2g med camé, buckligt, skevt stift
Utrop: 1 400 kr
Hänge 23K 11,2g slitet
Utrop: 4 000 kr
Ring 18K 1,5g skev
Utrop: 375 kr
Ring 18K 1,8g med sten, skev
Utrop: 500 kr
Ring 18K 4,6g Ø18 tvåfärgad med diamanter 14xca0,01ct, aning skev
Halskedja doserad x-länk 18K 24,0g 46cm
Utrop: 7 100 kr
Halskedja Venezia 18K 5,1g 42cm
Utrop: 1 800 kr
Armband Bismarck 18K 10,3g 18,5cm, aning skev
Utrop: 3 000 kr
Parti Guld 18K brv 15,5g med diamanter, defekt, ostämplat
Utrop: 4 200 kr
Hänge 18K 0,9g med gravyr
Utrop: 250 kr
Parti Guld 14K brv 13,7g defekt
Parti Guld 14K brv 3,9g med stenar, skevt
Utrop: 800 kr
Halskedja S925 brv 49,3g 45cm, ihålig
Utrop: 550 kr
Armband Pansar S925 108,5g 21cm, små bucklor, defekt säkerhetslänk
Parti Silver S925 brv 20,5g defekt
Utrop: 100 kr
Parti Guld 18K brv 2,5g, med odlade pärlor, defekt
Tisdag 26 sep 2017