321 - 340 av 1 727
1...161718...87 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 september 2017

Klubbad för

Kedja Venezia S925 3,1g 48cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 0,6g med stenar

50 kr

Utrop: 50 kr

Kristallfigur, Swarowski, Pingvin, höjd 65mm

275 kr

Utrop: 350 kr

Teskedar 12st S830 120mm 178,9g modell Chippendale, i etui

600 kr

Utrop: 700 kr

Kobratelefon, LM Ericsson, Röd, höjd 21cm

325 kr

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Bleckblås

Klarinett, Le Blanc, snr:51772, bruksskick, i väska

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Tigersåg, Black & Decker RS1050E, i väska. Ej med på visning.

325 kr

Utrop: 300 kr

Motorsåg, Husqvarna 42,TSH2554/6002/87, bruksslitage. Ej med på visning.

400 kr

Utrop: 500 kr

Spikpistol, Makita, AN250HC, bruksskick. Ej med påv isning.

Utrop: 1 100 kr

Spikpistol, Makita, AN450H, bruksskick, i väska. Ej med på visning.

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Armband Bismarck 18K 8,1g 19cm med två berlocker (en berlock saknas)

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 18K 1,6g trasigt

Utrop: 500 kr

Ring 18K 3,3g Ø16 gravyr

Utrop: 1 000 kr

Hänge 18K 2,9g gravyr

Utrop: 850 kr

Ring 18K 2,9g med pärla Ø18

Utrop: 850 kr

Ring Camé 18K 3,5g 18

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 1,0g med sten Ø18¾

Utrop: 300 kr

Hänge Camé 18K 0,6g

150 kr

Utrop: 200 kr

Ring S925 3,3g med sten Ø19 små repig

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 2,6g med stenar Ø19

75 kr

Utrop: 50 kr