Kedja Venezia S925 3,1g 48cm
Utrop: 50 kr
Hänge S925 0,6g med stenar
Kristallfigur, Swarowski, Pingvin, höjd 65mm
Utrop: 350 kr
Teskedar 12st S830 120mm 178,9g modell Chippendale, i etui
Utrop: 700 kr
Kobratelefon, LM Ericsson, Röd, höjd 21cm
Utrop: 200 kr
Klarinett, Le Blanc, snr:51772, bruksskick, i väska
Utrop: 1 400 kr
Tigersåg, Black & Decker RS1050E, i väska. Ej med på visning.
Utrop: 300 kr
Motorsåg, Husqvarna 42,TSH2554/6002/87, bruksslitage. Ej med på visning.
Utrop: 500 kr
Spikpistol, Makita, AN250HC, bruksskick. Ej med påv isning.
Utrop: 1 100 kr
Spikpistol, Makita, AN450H, bruksskick, i väska. Ej med på visning.
Utrop: 1 200 kr
Armband Bismarck 18K 8,1g 19cm med två berlocker (en berlock saknas)
Utrop: 2 400 kr
Parti guld 18K 1,6g trasigt
Ring 18K 3,3g Ø16 gravyr
Utrop: 1 000 kr
Hänge 18K 2,9g gravyr
Utrop: 850 kr
Ring 18K 2,9g med pärla Ø18
Ring Camé 18K 3,5g 18
Ring 18K 1,0g med sten Ø18¾
Hänge Camé 18K 0,6g
Ring S925 3,3g med sten Ø19 små repig
Ring S925 2,6g med stenar Ø19
Tisdag 26 sep 2017