Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017
Laptop Macbook pro model A1502, 13tum, 2,6ghz, minne 8gb, 120GB, kod California8010, kod två från helt avstängd maskin: California 3915
Halsband Venezia med hänge med pärla och diamant 1xca0,03ct 18K 5,7g 43cm något ojämn länk
Apple Ipad Air 2, 64gb, 9,5", modell:A1566, MGKM2KN/A, repor på skärm, med laddare, kod:705072, laddare
Armband med topas, ametist, peridot, citrin, rhodolit 18K 2,6g 18cm stämplad GHA- Guldfynd
Iphone 6 plus 16gb, modell:A1524, MGAA2QN/A, imei 354578063406005, med laddare, kod:1362, mAntroll,13
Hänge 14K med Ungerskt myntföremål 10 Korona Franz Joseph I 21K (3,39g, 19mm) , brv 9,3g 3,5cm