541 - 560 av 1 570
1...272829...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017

Klubbad för

Fingerborg i silver 2,8g , svag svensk kontollstämpel

100 kr

Utrop: 50 kr

Guldtacka Heraeus Feingold 999,9 24K 5g i plasthölje

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Laptop Macbook pro model A1502, 13tum, 2,6ghz, minne 8gb, 120GB, kod California8010, kod två från helt avstängd maskin: California 3915

3 800 kr

Utrop: 4 900 kr

Parti guld defekt, hängen med plast och metalldetaljer 18K brv. 55,3g

2 800 kr

Utrop: 3 400 kr

Halsband Venezia med hänge med pärla och diamant 1xca0,03ct 18K 5,7g 43cm något ojämn länk

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Halskedja Venezia i silver S925 1,6g 42cm stämplad GHA

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge hjärta med diamanter 20xca0,002ct 18K 2,8g 3,3cm

Utrop: 1 200 kr

Hänge gravyr 14K 0,5g

Udda Örhänge med sten 18K 0,5g

Örhängen 21K 2,0g 1cm

Collier 21K 18,3g 40,5cm små ojämnheter

Collier 21K 16,9g 42cm små bucklor

Apple Ipad Air 2, 64gb, 9,5", modell:A1566, MGKM2KN/A, repor på skärm, med laddare, kod:705072, laddare

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Armband med topas, ametist, peridot, citrin, rhodolit 18K 2,6g 18cm stämplad GHA- Guldfynd

1 900 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring defekt med stenar och diamanter 4xca0,002ct 18K 2,3g

500 kr

Utrop: 600 kr

Iphone 6 plus 16gb, modell:A1524, MGAA2QN/A, imei 354578063406005, med laddare, kod:1362, mAntroll,13

2 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Kristallskålar 2 st okänd tillverkning, höjd ca 14,5cm samt ca 10cm, någon mindre repa

300 kr

Utrop: 600 kr

Asus Memo Pad 10, K01E, 16gb, snr F4NKCX022983, laddare, i original kartong

Utrop: 800 kr

Hänge 14K med Ungerskt myntföremål 10 Korona Franz Joseph I 21K (3,39g, 19mm) , brv 9,3g 3,5cm

Utrop: 2 300 kr

Klackring med blodjaspis / blodsten 14K 8,4g Ø20¾

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr