Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017
Klockor Antima
LEMANIA, herrur / armbandsur, guldpleterad / rostfritt stål, manuell, incabloc, antimagnetic, 33mm, palstglas små repor, datum, liten sekundvisare, flexlänk defekt, graverad, vattentålig, Schwizisk, ca. 1968, i box från Lanco
Armbandsur Certina Type X-02, quartz, rostfrittstål, boettnr. 260.7381.42.61 RKP-JA-10353, 42mm, safirglas, datum, 18-19cm med viklås, waterresistant 100m/330ft, bruksskick
Armring med svarta och vita stenar böjbar / något skev 23K 12,9g ca16cm
Visa varaParti Guld
Collier med tyg och rosa och gröna stenar 22K brv57,5g bucklor stämplar PSJ
Visa varaParti Guld
Armring mönstrad öppningsbar 22K 26g 18,5cm stämplad, små defekter
Visa varaSilver Matsilver
Silverbestick uppläggningssked fransk lilja, stor modell, gravyr, vikt 116,6g, 28cm
Armring mönstrad öppningsbar 22K 25,9g 18,5cm stämplad, små defekter