521 - 540 av 1 570
1...262728...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017

Klubbad för

Parti guld defekt/gravyr med lila sten 18K 12,0g

Utrop: 3 000 kr

Parti guld defekt med diamanter 3xca0,005ct 18K 4,6g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja Pansar 14K 5,5g 48,5cm stämplar

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge 14K 1g 2,2cm stämplar

Utrop: 225 kr

Klockor Antima

LEMANIA, herrur / armbandsur, guldpleterad / rostfritt stål, manuell, incabloc, antimagnetic, 33mm, palstglas små repor, datum, liten sekundvisare, flexlänk defekt, graverad, vattentålig, Schwizisk, ca. 1968, i box från Lanco

700 kr

Utrop: 1 200 kr

Silverfodral med kam i sköldpaddskal, 11cm, utfälld 20cm.

275 kr

Utrop: 150 kr

Soppslev svensk kontrollstämpel y4, längd 42cm, benknopp saknas, bucklig skopa

Utrop: 450 kr

Armbandsur Certina Type X-02, quartz, rostfrittstål, boettnr. 260.7381.42.61 RKP-JA-10353, 42mm, safirglas, datum, 18-19cm med viklås, waterresistant 100m/330ft, bruksskick

Utrop: 850 kr

Silverbestick uppläggningsspade svensk kontrollstämpel u5, brv 132g, 31cm

450 kr

Utrop: 500 kr

Silverdosa med lock , reliefdekor, minnesgravyr i botten, svensk importstämpel, E8

450 kr

Utrop: 400 kr

Ring med stenar 21K 4,4g Ø16¼

Silverparti, 3 servettringar, 3 uppläggningsbestick, vikt 99,6g, gravyr

Utrop: 425 kr

Ring med grön och rosa stenar 22K 2,6g Ø16½

Armring med svarta och vita stenar böjbar / något skev 23K 12,9g ca16cm

Collier med tyg och rosa och gröna stenar 22K brv57,5g bucklor stämplar PSJ

Armring mönstrad öppningsbar 22K 26g 18,5cm stämplad, små defekter

Silverbestick uppläggningssked fransk lilja, stor modell, gravyr, vikt 116,6g, 28cm

375 kr

Utrop: 450 kr

Glasburk med silverlock , nagg, svensk stämplad,k5, Ø70mm höjd 55mm,

200 kr

Utrop: 100 kr

Armring mönstrad öppningsbar 22K 25,9g 18,5cm stämplad, små defekter

Örhängen defekter med gröna och rosa stenar 22K brv 28,6g 8cm