Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017
Klubbad för
Mido ur, 18K i båda boetterna brv10,7g, manuell, 13 jewels, Schweizisk, 23mm, plastglas, skador, boettnr. 156068, renoverings objekt
Ring i guld med diamanter 1xca0,35ct 6xca0,005ct, infattning platina,18K, 2,8g, Ø17, stämplad G&B
Parti guld defekt / gravyr 18K 33g Tärnan manuelltur Ø1,7cm krona i duble, camé L:4cm B:3cm metallnål och löddningar
Armband med kistlås och märkets berlock 18K 18,2g längd 21,5cm bredd 7mm stämplad Jo-Ans Guld Valskog