501 - 520 av 1 570
1...252627...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017

Klubbad för

Armband Bismarck med 5st berlocker 18K 11,3g 19cm stämplad RSV M9

Utrop: 4 000 kr

Collier med pärlor ca 4mm 18K 7,7g 44,5cm stämplad GGG G9 (1957)

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Armband med pärlor ca 4mm 18K 2,3g 21cm stämplad MKS H9 (1958)

700 kr

Utrop: 850 kr

Armband med pärlor ca 5mm 18K 3,7g 21cm stämplad HE G9 (1957)

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld defekt 18K 3,2g

Utrop: 900 kr

Örhängen med skruvlås 18K 1,9g 2,2cm svenskstämplade SDB

Utrop: 600 kr

Mido ur, 18K i båda boetterna brv10,7g, manuell, 13 jewels, Schweizisk, 23mm, plastglas, skador, boettnr. 156068, renoverings objekt

Utrop: 1 400 kr

Ring i guld med diamanter 1xca0,35ct 6xca0,005ct, infattning platina,18K, 2,8g, Ø17, stämplad G&B

3 400 kr

Utrop: 4 000 kr

Ring graverad 22K 6,3g Ø15

Utrop: 2 100 kr

Parti guld defekt / gravyr 18K 33g Tärnan manuelltur Ø1,7cm krona i duble, camé L:4cm B:3cm metallnål och löddningar

Utrop: 5 700 kr

Armband Pansar med kistlås 18K 6,7g 18,5cm stämplad CFG N9

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring med sten skev 18K 1,2g

250 kr

Utrop: 275 kr

Armband X-länk med stav 18K 6,8g längd 18,5cm bredd 0,6cm stämplad GHA

Utrop: 2 100 kr

Halskedja Pansar 18K 3,3g 43cm stämplad Unoaerre Italien

Utrop: 1 000 kr

Hänge defekt med små diamanter 2st saknas 18K 4,6g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen Creoler 18K 7,7g 2,2cm stämplade S10 CLB - Celib Falköping

Utrop: 3 200 kr

Hänge med sten 18K 1,1g 2,3cm svenskstämplat

Utrop: 450 kr

Halskedja Venezia 18K 5,1g 45,5cm stämplad CCC

Utrop: 1 500 kr

Armband med kistlås och märkets berlock 18K 18,2g längd 21,5cm bredd 7mm stämplad Jo-Ans Guld Valskog

5 400 kr

Utrop: 6 500 kr

Armring mönstrad 18K 9,6g 20,5cm stämplad CCC, öppningsbar med säkerhetsöppning

Utrop: 7 400 kr