561 - 580 av 1 570
1...282930...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017

Klubbad för

Collier 21K 14,5g 51cm

Örhängen med hjärtan 21K 7g 7,5cm

Hänge mönstrat 21K 10,1g 8cm

Örhängen tvåfärgade 18K 2,9g 3cm stämplade GHA

Örhängen Creoler 18K 1,9g 3cm stämplade

Örhängen tvåfärgade Creoler 18K 2,7g 2cm stämplade SCO

Ring vitguld med diamanter 7xca0,02ct 18K 1,8g Ø16¾

Ring med lila och vita stenar 18K 4,9g Ø18¼

Bärbar dator Dell Inspiron 1525, modell pp29L, 4gb ram, 64bitars operativsystem, 13tumskärm, strömadaptor, ic :3652b-rd02d330, bruksslitage på locket

400 kr

Utrop: 1 000 kr

Klackring med sten 18K 7,5g Ø18½ svenskstämplad ÅS

Ring med diamanter 9xca0,01ct 18K 3,7g Ø18¾ svenskstämplad tge - Tartara Guld & Silver Ystad

Ring med diamanter 22xca0,01ct 18K 7,7g Ø17½ stämplad tge -Tartara Guld & Silver Ystad

Örhängen med diamanter 6xca0,01ct 18K 8,4g 22cm svenskstämplade tge -Tartara Guld & Silver Ystad

Ring tvåfärgad med monogram 18K 5,5g Ø15½ stämplad tge, små repor

Armband Bismarck 18K 18,1g 20cm stämplat ZP T10

Armband tvåfärgat 18K 11,1g 19cm stämplat tge -Tartara Guld & Silver Ystad

Örhängen trefärgade 18K 9,0g 2,5cm svenskstämplade

Armband med rosa och blåa stenar 18K 25,5g 20cm med kistlås, stämplar

Ring med stenar ( en saknas) 9K 3,2g Ø17 stämplad CJW

350 kr

Utrop: 425 kr

Hänge 18K 26,4g 5cm densitetsvärde 15

Utrop: 7 400 kr