Avslutad | Pant – Tisdag 5 september 2017
Bärbar dator Dell Inspiron 1525, modell pp29L, 4gb ram, 64bitars operativsystem, 13tumskärm, strömadaptor, ic :3652b-rd02d330, bruksslitage på locket
Ring med diamanter 9xca0,01ct 18K 3,7g Ø18¾ svenskstämplad tge - Tartara Guld & Silver Ystad
Visa varaSmycken Ring
Ring med diamanter 22xca0,01ct 18K 7,7g Ø17½ stämplad tge -Tartara Guld & Silver Ystad
Visa varaSmycken Örhängen
Örhängen med diamanter 6xca0,01ct 18K 8,4g 22cm svenskstämplade tge -Tartara Guld & Silver Ystad
Visa varaParti Guld
Ring tvåfärgad med monogram 18K 5,5g Ø15½ stämplad tge, små repor
Visa varaParti Guld
Armband tvåfärgat 18K 11,1g 19cm stämplat tge -Tartara Guld & Silver Ystad
Visa varaSmycken Armband
Armband med rosa och blåa stenar 18K 25,5g 20cm med kistlås, stämplar