Avslutad | Pant – Tisdag 22 augusti 2017
Klubbad för
Digital viltkamera, BolyGuard, SG560K-12mHD, snr.1607220059, med manual, spännband och USB-kabel, i originalkartong, batterier och minneskort medföljer ej
Iphone 5S, Apple, 16GB modell: ME432KS/A IMEI: 358829050928209, operatör: Comviq, stötskador och repor, med USB-sladd, med fastklistrat stöd
MacBook Air 11'' Apple, 4GB, 1600 MHz DDR3, modell: A1465, snr:C02L5QPVF5N7, stötskada, repor, med laddare
Laptop Acer, modell: Aspire E 13, snr: NXMRTED00950408886600, med laddare i väska
Visa varaUtgått
Digitalkamera Kodak, modell: EasyShare M753, snr: KCGHC73922874, med minneskort, batteri och laddare